MHP Afyonkarahisar İl Kongresi - Son Dakika

MHP Afyonkarahisar İl Kongresi

21.05.2017 17:19
MHP Afyonkarahisar İl Kongresi, System.String[]

MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığının 12'nci olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığının 12'nci olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

Tek aday ve listenin yer aldığı seçimden, İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Karagöz ve listesi çıktı.

Kongre divanı MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak'ın başkanlığında İsmail Bırtıl, İsmail Alpata, Aziz Aslan ve Ahmet Zeki Ertürk'den oluştu.

Toplantıda kurul raporları okunarak sırayla oylandı.

Raporlar oybirliğiyle ibra edildi. Beytullah Bostancı tarafından okunan faaliyet raporunun ardından Fatih Aşık tarafından mali rapor okundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz, yeni dönemde beyaz bir sayfa açtıklarını söyledi.

"Teşkilatlarla kucak kucağa çalışana canım feda" diyen Karagöz, şöyle konuştu:

"Ben Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış bir insanım. Aksi takdirde kimsenin gözünün yaşına bakmam. Bizim artık MHP olarak huzura ihtiyacımız var. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Türk dünyası bizden medet bekliyor. İslam alemi bizden medet bekliyor. Eğer Türkiye'yi yönetenler adam olsaydı 15 yıldır Türk-İslam alemi bu halde olmazdı. FETÖ belasını ben mi açtım? O kadar insan ihraç edildi. Ülkücü, Milliyetçi Hareket olarak bize tek başımıza 15 yıl iktidar versinler bakın görün ülkücüler bu ülkeyi nasıl yönetiyor."

Genel kurulda konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili ve Divan Başkanı Mehmet Parsak ise "Partimizin o zamanki ismi Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi idi. Davamız başından beri hep kutlu bir mücadele ve gayret üzerinde süre gelmiştir. Başından beri hep emek, çile ve çaba vardır. Bu dava Allah'ın davasıdır. Yarım asırdır süre gelen bu kutlu mücadele sürdürülecektir." dedi.

MHP Afyonkarahisar İl Kongresi
MHP Afyonkarahisar İl Kongresi
MHP Afyonkarahisar İl Kongresi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel MHP Afyonkarahisar İl Kongresi - Son Dakika


Son Dakika

Yunanistan batı karasularındaki egemenlik sahasını genişletti, Türkiye'den jet tepki geldi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi ABD bu kareyi konuşuyor! Melania Trump'ın seçimi veda gününe damga vurdu Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Son Dakika: Destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlayacak "Ameliyat olmazsam yaza çıkmam" deyip tatile giden Seren Serengil'den eleştirilere yanıt: İstiyorlar ki Seren ölsün! Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı