MHP Ankara İl Teşkilatı, Bahçeli'yi Destekleyecek - Son Dakika

MHP Ankara İl Teşkilatı, Bahçeli'yi Destekleyecek

07.09.2012 11:50
MHP Ankara İl Teşkilatı, Bahçeli'yi Destekleyecek, System.String[]

MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, 4 Kasım 2012 tarihinde yapılacak partilerinin Olağan Genel Kurulu'nda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi destekleyeceklerini açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 4 Kasım 2012 tarihinde yapılacak partilerinin Olağan Genel Kurulu'nda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi destekleyeceklerini açıkladı.

"Türk dünyasının Devlet Bahçeli'nin sağduyusuna, tecrübesine, güçlü liderliğine, ilkeli ve dürüst siyasetine her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğuna inanıyoruz." diyen Çetinkaya, "MHP Ankara İl Teşkilatı olarak, 4 Kasım'da yapılacak olan Olağan Büyük Kongre'de üst kurul delegelerimiz, il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız ve Ankara'daki tüm teşkilatımızla beraber bilge lider Devlet Bahçeli'ye her türlü desteği vereceğiz." şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ankara İl Başkanlığı'nda 4 Kasım tarihinde yapılacak Büyük Kurultay ile ilgili olarak teşkilatın kararını açıkladı. Çetinkaya, "43 yıldır üzerinde titrediğimiz, can, kan alın teri ve bin bir meşakkatle bugünlere getirdiğimiz partimizin farklı mecralarla yönetilmemesi, kıymet bilmez ellere teslim edilmemesi, operasyonel hesapların bir aracı olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bu uğurda mücadele etmenin, bize ülkücülüğümüzün yüklediği bir görev olduğunun şuurundayız." diye konuştu.

MHP Ankara İl Teşkilatı, Bahçeli'yi Destekleyecek
MHP Ankara İl Teşkilatı, Bahçeli'yi Destekleyecek

- Kaynak: CHA

Son Dakika Politika MHP Ankara İl Teşkilatı, Bahçeli'yi Destekleyecek - Son Dakika


Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var