MHP Artvin İl Yönetim Mazbatası'nı Aldı - Son Dakika

MHP Artvin İl Yönetim Mazbatası'nı Aldı

3 yıl önce

Artvin MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün gerçekleşen Olağan Genel Kurulu’nun ardından Artvin Adliyesi’ne giderek ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.

MHP Artvin İl Yönetim Mazbatası'nı Aldı, System.String[]

Artvin MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün gerçekleşen Olağan Genel Kurulu'nun ardından Artvin Adliyesi'ne giderek ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Artvin il teşkilatının 12. olağan genel kurulunda yeniden il başkanlığa seçilen Serdar Kılınç ve yeni yönetimi mazbatasını aldı. 28 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen olağan genel kurulda yapılan seçimin ardından Artvinli MHP'liler yeni yönetim ve Serdar Kılınç'la devam dedi.


İl Başkanı Serdar Kılınç Artvin Adliyesi seçim kuruluna yeni yönetimle giderek mazbatasını aldı. İl Başkanı Serdar Kılınç yaptığı açıklamada "Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz il kongremizin ardından mazbatamızı alarak göreve başladık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile ilk toplantımızı yaparak görev dağılımımızı yapacağız. Yıllar içinde yaşanan kırgınlık ve küskünlükleri ortadan kaldırmak, tekrar kardeşlik hukukumuzu tesis etmek, birbirimizle kucaklaşmak ve birbirimize sarılmak için bu kutlu yola çıktık. Ben tekrar yönetim kuruluma ve şahsıma kongremizde destek veren delegelerimize, üyelerimize MHP camiasına ve sevenlerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da desteklerini bekliyoruz" ifadelerini kullandı. - ARTVİN

Haber Yayın Tarihi: 02.11.2017 12:54 Kaynak: İHASon Dakika

Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri