MHP Aydın İl Başkanı Alıcık'ın Ahlat ziyareti - Son Dakika

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık'ın Ahlat ziyareti

23.11.2020 13:59
MHP Aydın İl Başkanı Alıcık'ın Ahlat ziyareti, System.String[]

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Bitlis'in Ahlat ilçesini ziyaret etti.

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Bitlis'in Ahlat ilçesini ziyaret etti.

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere kente gelen Alıcık ve beraberindeki partililer, Selçuklu Meydan Mezarlığı ile kentin diğer tarihi yerlerini gezdi.

Ahlat'ın tarihi zenginlikleriyle önemli bir ilçe olduğunu belirten Alıcık, "Bugün arkadaşlarımızla birlikte Ahlat'ı gezdik. Selçuklu Mezarlığı oldukça etkileyici bir yer. Atalarımızdan miras kalan bu eserler son derece etkileyici ve ihtişamlı duruyor. Herkesin Ahlat'ı görmesi ve tanıması lazım. Güzel bir gezi oldu. Ziyaretimize Malazgirt ile devam edeceğiz." diye konuştu.

MHP Aydın İl Başkanı Alıcık'ın Ahlat ziyareti

Kaynak: AA

Son Dakika Politika MHP Aydın İl Başkanı Alıcık'ın Ahlat ziyareti - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Çanakkale, İzmir ve Erzincan'dan sonra Elazığ'da da 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi 2 bin 500 yıllık 'mezar oda' halen gizemini koruyor Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu