MHP'de Olağan Seçim Süreci Başladı - Son Dakika

MHP'de Olağan Seçim Süreci Başladı

28.09.2011 13:01
MHP'de Olağan Seçim Süreci Başladı, System.String[]

MHP Yozgat İl Başkanı Ergin Çınarer, partisinin olağan seçim sürecinin başladığını bildirdi.

MHP Yozgat İl Başkanı Ergin Çınarer, partisinin olağan seçim sürecinin başladığını bildirdi.

Çınarer yaptığı yazılı açıklamada, geçen hafta MHP, MYK üyeleri ve milletvekillerinin Ankara Kızılcahamam'da toplantı yaptıklarını hatırlatarak, bu hafta da il başkanları ve genel merkez yönetim kurulu üyelerinin Denizli Pamukkale'de bir araya geldiklerini belirtti.

MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında yapılan her iki toplantıda partinin seçim takviminin açıklanarak sürecin başlamış olduğunu ifade eden Çınarer, şunları kaydetti:

"MHP'de olağan seçim süreci başlamıştır. Yapılan toplantılarda Aralık, Ocak, Şubat aylarında ilçe kongreleri, Mart, Nisan, Mayıs aylarında ise il kongrelerinin yapılacağı, akabinde genel merkez kongresinin yapılacağı karara bağlanmıştır. Bu kapsamda biz de MHP Yozgat İl Başkanlığı olarak her türlü hazırlıklara başlamış bulunuyoruz."

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP'de Olağan Seçim Süreci Başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı