Son Dakika Haberleri: MHP'den Aday Adayı Olan Faik Öztürk, Listeye Giremedi

MHP'den Aday Adayı Olan Faik Öztürk, Listeye Giremedi

9 ay önce

"Genel Başkanım siyaha beyaz desin benim için beyazdır" diyerek MHP'den aday adayı olan iş adamı Faik Öztürk, MHP'nin aday listesine giremedi.

MHP 24 Haziran seçimleri öncesi milletvekili aday listesini açıkladı. MHP'den milletvekili aday adayı olan "Genel Başkanımın fikirlerine son derece saygı duyan bir insanım. Genel Başkanım siyaha beyaz desin benim için beyazdır" diyen iş adamı Faik Öztürk, listeye giremedi.

ADAY ADAYI OLMUŞTU

Adını, Safiye Soyman'la birlikteliği ve ortak şovlarıyla duyuran Faik Öztürk MHP'den aday adayı olmuştu. Öztürk, "Medyatikliğimi, bu yüzü, bu vitrini Elazığ'ın reklamı için kullanacağım" demişti.

"BAHÇELİ, SİYAHA BEYAZ DESİN BENİM İÇİN BEYAZDIR" DEMİŞTİ

Memleketi Elazığ için çalışmak istediğini söyleyemiş ve MHP'den milletvekili aday adayı olan Öztürk, "Genel Başkanımın fikirlerine son derece saygı duyan bir insanım. Genel Başkanım siyaha beyaz desin benim için beyazdır. Halbuki siyah ama öyle bir bağlılığım var. Bu 49 yıllık bir parti. Yeni kurulan bir partiye gitmedim, ondan dolayı da çok mutluyum. Cumhur ittifakı olmasa bile yine MHP'den, partiye bağlılığımdan dolayı aday olurdum. Başka bir partiye gidip de aday olmam. Hep ekmeğimin derdinde olduğum için hiç MHP'li olduğumdan dolayı zora da düşmedim." demişti.

İşte MHP'nin 27. Dönem Milletvekili Aday Listesi
Faik Öztürk: Bahçeli Siyaha Beyaz Desin, Benim İçin Beyazdır


YORUMLAR


Eser Yenenler, Şeyma Subaşı'yla Olan Bir Videosunda Uyuşturucu Kullandığı Yönündeki İddialarını Yalanladı Bloomberg: Doğuş Holding Dev İşletmelerini Satmak İçin Katarlılarla Masaya Oturdu

AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Fethiye Atlı, Oy Oranını Açıklayıp Bağımsız Aday Oldu