Son Dakika Haberleri: İhracı İstenen Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Partisinden İstifa Etti

İhracı İstenen Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Partisinden İstifa Etti

2 ay önce

MHP'de ihraç istemiyle tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilen Hatay'ın Dörtyol İlçesi Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, basın toplantısı düzenleyerek partisinden istifa ettiğini duyurdu.

MHP tarafından ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Hatay'ın Dörtyol İlçesi Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, partisinden istifa etti.

Toksoy, belediye binasında yaptığı basın açıklamasında, ihraç olması halinde ülkücü çevresinin partiye ve seçim sürecine zarar verebileceği düşüncesiyle büyük onur ve şeref duyduğu partisinden istifa ettiğini duyurdu. Daha sonra Toksoy, beraberindekilerle Dörtyol İlçe Seçim Kuruluna giderek partisinden istifasına yönelik dilekçesini sundu.

DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLMİŞTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, dün yaptığı yazılı açıklamada, Toksoy'un, ihraç istemiyle tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edildiğini bildirmişti.
2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış Reyting Rekortmeni Çukur, Çatışma Sahnesiyle Alay Konusu Oldu