MHP Gelibolu İlçe Kongresine Doğru - Son Dakika

MHP Gelibolu İlçe Kongresine Doğru

18.01.2012 15:40
MHP Gelibolu İlçe Kongresine Doğru, System.String[]

Gelecek ay yapılacak MHP Gelibolu İlçe Kongresinde, Yüksel Aksakal ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Gelecek ay yapılacak MHP Gelibolu İlçe Kongresinde, Yüksel Aksakal ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Aksakal, MHP'nin Gelibolu'da son yıllarda, özellikle de yerel seçimlerde olumlu bir hava yakaladığını, ancak bu olumlu havanın bireysel hatalardan dolayı bulunduğu noktadan düşüşe geçtiğini söyledi.

Bu düşüşün ve gerilemenin önüne geçmek için aday olduğunu açıklayan Aksakal,

"Tekrar MHP'yi yükseltmek, parti ilkelerimizle bağdaştığından bu konuda siyaset yapmak için şubat ayında yapılması öngörülen kongrede ilçe başkanlığına adayım" dedi.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP Gelibolu İlçe Kongresine Doğru - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı