MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Isparta'da Açıklaması - Son Dakika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Isparta'da Açıklaması

05.01.2012 18:20
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Isparta'da Açıklaması, System.String[]

"Sadece Isparta'da değil, Türkiye'de MHP'li belediyeler sistematik bir saldırıya, engellemeye, itibarsızlaştırmaya muhatap olmaktadırlar" dedi."yüreğinin sızladığını" söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz,

"Sadece Isparta'da değil, Türkiye'de MHP'li belediyeler sistematik bir saldırıya, engellemeye, itibarsızlaştırmaya muhatap olmaktadırlar" dedi.

Isparta Belediyesi tarafından ekim ayında temeli atılan ve yapımı tamamlanan asfalt plentinin açılış törenine katılan Durmaz, Isparta'ya her gelişinde

"yüreğinin sızladığını" söyledi.

Isparta Belediyesine yönelik operasyona değinen Durmaz, adalete güveninin tam olduğunu dile getirdi. Durmaz, "Eğer muhalefet belediyesiyseniz her türlü engelle karşılaşmak mümkündür. İşte onlardan biri de bu önemli hizmetlere rağmen Isparta Belediyesine yapılan operasyondur. Sadece Isparta'da değil, Türkiye'de MHP'li belediyeler sistematik bir saldırıya, engellemeye, itibarsızlaştırmaya muhatap olmaktadırlar" dedi.

Yaşanan olayın kendileri için üzüntü verici olduğunu vurgulayan Durmaz, yanlış yapan kişilerin adaletin önünde hesap vermesinin doğal olduğunu belirterek, "Ama başka belediyelerde bunun çok daha fazlasına müsaade edenlerin, söz konusu MHP'li belediye olunca en acımasız yöntemlerle meselenin üzerine gitmelerini kabul etmekte, anlamakta güçlük çekiyorum" diye konuştu.

Durmaz, en kısa zamanda arkadaşlarının aralarında olacağını ümit ettiklerine değinerek, yaptıkları çalışmalar için Isparta Belediye Başkanı Lusuf Ziya Günaydın ve ekibine teşekkür etti.

-Yollardan kazınan asfaltın geri dönüşümü sağlanacak-

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın da saatte 200 ton asfalt üretme kapasitesine sahip yeni tesisin 1 milyon 736 bin liraya mal olduğunu bildirdi.

Tesisin çevre dostu olduğuna ve doğalgaz ile çalıştığına işaret eden Günaydın, "Tesiste yıllık 800 bin lira yakıt tasarrufu sağlanacak. Saatte 200 ton asfalt üretim kapasitesine sahip tesis, geri dönüşüm özelliğine de sahip. Yollardan kazıdığımız asfaltı tesisimizde geri dönüşüm olarak tekrar kullanabileceğiz. Tesisimizde renkli asfalt üretebileceğiz" diye konuştu.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, Isparta'da Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 19 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 75 can kaybı, 1958 yeni vaka tespit edildi Fatih Terim, Alanyaspor maçında Feghouli ve Belhanda'yı kulübeye çekti Galatasaray'ın 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu kadroya geri döndü Prof. Ceyhan'dan şehirler arası seyahat uyarısı: Devletin araya girmesi lazım Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı