MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: "Karalama ile Kötüleme ile Siyasi Kampanya Olmaz" - Son Dakika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: "Karalama ile Kötüleme ile Siyasi Kampanya Olmaz"

11.11.2018 16:49

- MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: "Karalama ile kötüleme ile siyasi kampanya olmaz" MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım: "Kimseye kötü bir şey söylemeyin.

- MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: "Karalama ile kötüleme ile siyasi kampanya olmaz"

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım:

"Kimseye kötü bir şey söylemeyin. Rakibinize de söylemeyin"

" Karalama ile kötüleme ile siyasi kampanya olmaz"

TOKAT - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, belediye başkan aday adaylarına tavsiyelerde bulunarak, " Karalama ile kötüleme ile siyasi kampanya olmaz. Alanı karış karış, kapı kapı gezmemiz gerekir. Bir kişiye belki üç kere beş kere gideceğiz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen genişletilmiş il divan toplantısı MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım'ın katılımı ile bir otelde yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan açılış konuşmasını yaptı. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MYK üyesi Volkan Dudu, MYK Üyesi Özgür Bayraktar'ın yanı sıra çok sayıda partilinin katıldığı il divan toplantısında kürsüye gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yaklaşan yerel seçim sürecini değerlendirdi. MHP'nin bir köprünün kilit taşı olduğunu ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, "MHP bu ülkenin geleceğidir. MHP bu ülkenin birliğini beraberliğini güvenliğini ve geleceğini hep ön plana almıştır, bütün suçlamalara, saldırılara, yanlış anlamalara rağmen. Cumhur ittifakı devam etmektedir. Cumhur ittifakı ile ilgili attığımız imzanın arkasında duruyoruz. Ama zaman zaman yanlış anlaşılan tam anlaşılamayan bazen yanlış argümanlar kullanılmaktadır. Efendim geçenlerde gördük "Türkçülük ırkçılık" denildi. Sayın genel başkanımız dedi ki: "Türkçülük ırkçılık değildir" bunu yanlış biliyorsunuz. Niye? Çünkü biz hiç ırkçı olmadık" dedi.

"Karalama ile kötüleme ile siyasi kampanya olmaz"

Yaklaşan yerel seçimler sürecinde belediye başkan aday adaylarına tavsiyelerde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım," Sakın ola ki hiçbir aday aday olan arkadaşımız diğer aday adayı olan arkadaşımızla ilgili menfi bir şey söylemesin. Yarın söylediğimiz önünüze gelir. Kim getirir rakibiniz getirir. Arkadaşınıza kötü bir şey söylersiniz o aday olduğu zamanda rakipleriniz gelir derki sizin arkadaşınız böyle söyledi. Onun içindir ki kimseye kötü bir şey söylemeyin. Rakibinize de söylemeyin. Belediye başkan adaylarına tavsiyemiz "Ben bu belediye başkanlığını hepinizden iyi yaparım" bu kadar. "Herkes iyi yapar ama ben çok iyi yaparım" Karalama ile kötüleme ile siyasi kampanya olmaz. Alanı karış karış, kapı kapı gezmemiz gerekir. Bir kişiye belki üç kere beş kere gideceğiz" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından il divan toplantısı partililerin sorularını yanıtlanması ile sona erdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: Karalama ile Kötüleme ile Siyasi Kampanya Olmaz
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: Karalama ile Kötüleme ile Siyasi Kampanya Olmaz
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: Karalama ile Kötüleme ile Siyasi Kampanya Olmaz
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: Karalama ile Kötüleme ile Siyasi Kampanya Olmaz

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: 'Karalama ile Kötüleme ile Siyasi Kampanya Olmaz' - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Yükselişini sürdüren altının gram fiyatı 498 lira ile rekor tazeledi Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Ermenistan ordusunun hali içler acısı! Sahte koronavirüs raporuyla ordudan kaçıyorlar Akıllara durgunluk veren olay! 8 yaşındaki çocuk 3 kişiyi öldürdü 2 günlük bebeğini öldürdüğü ileri sürülen anne, canlı yayınında gözaltına alındı Uzman isim, Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu