MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı - Son Dakika

MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı

28.04.2017 13:00
MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı, System.String[]

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Teşkilatının 11 Mart 2017 tarihinde Tepebaşı ilçesi ile başlayan kongre takvimi, 27 Nisan 2017 tarihi itibari ile Han ilçesinin kongresiyle tüm ilçelerde tamamlandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Teşkilatının 11 Mart 2017 tarihinde Tepebaşı ilçesi ile başlayan kongre takvimi, 27 Nisan 2017 tarihi itibari ile Han ilçesinin kongresiyle tüm ilçelerde tamamlandı. MHP İlçe Başkanları görevlerine başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, "İlçe kongreleri coşkulu, ülkücü camiaya yakışan bir havada geçmiş, teşkilatlarımızın gücüne güç katmıştır. Yenilenen ve güçlenen ilçe teşkilatlarımızla bundan sonraki hedefimiz yapılacak olan genel ve yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanarak, seçimlerden başarı ile çıkmaktır. Bu noktada tüm ilçe teşkilatlarımıza, başta Eskişehirimize ve ülkücü camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun, yolumuz bahtımız ve alnımız hep açık olsun" ifadeleri kullanıldı.

Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, Sivrihisar İlçe Başkanı Murat Işık, Seyitgazi İlçe Başkanı Hasan Gül, Çifteler İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, Sarıcakaya İlçe Başkanı Hasan Selçuk, Beylikova İlçe Başkanı Ramazan Çiçek, Mihalgazi İlçe Başkanı Abdullah Törenci, İnönü İlçe Başkanı Gürsel Karaçul, Mihalıççık İlçe Başkanı Gürol Görür, Mahmudiye İlçe Başkanı Hasan Hakan Altuğ, Alpu İlçe Başkanı Necmettin Ekici, Han İlçe Başkanı Battal Konakçı, Günyüzü İlçe Başkanı Yaşar Bakırlıoğlu, görevlerine başladı. - ESKİŞEHİR

MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı
MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı
MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı
MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel MHP İlçe Başkanları Göreve Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi