MHP İzmir İl Başkan Vekili Tanrıverdi'nin Ölümü Teşkilatı Üzdü - Son Dakika

MHP İzmir İl Başkan Vekili Tanrıverdi'nin Ölümü Teşkilatı Üzdü

17.02.2012 17:46
MHP İzmir İl Başkan Vekili Tanrıverdi'nin Ölümü Teşkilatı Üzdü, System.String[]

İzmir'in Güzelbahçe ilçesi 1.Liman mevkisinde sabah saatlerinde deniz kenarında bulunan cesedin, 58 yaşındaki MHP İzmir İl Başkan Vekili Nurettin Tanrıverdi'ye ait olduğu belirlendi.

İzmir'in Güzelbahçe ilçesi 1. Liman mevkisinde sabah saatlerinde deniz kenarında bulunan cesedin, 58 yaşındaki MHP İzmir İl Başkan Vekili Nurettin Tanrıverdi'ye ait olduğu belirlendi. Tanrıverdi'nin ölüm haberinin duyulmasıyla birlikte MHP teşkilatında büyük üzüntü yaşandı.

Ceset, savcılık talimatıyla otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Aralarında MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, İl Başkanı Necat Karataş ve eski İl Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nun da bulunduğu çok sayıda partili de bilgi almak için buraya geldi.

MHP İl Başkanı Karataş, yaptığı açıklamada Tanrıverdi'nin son derece derli toplu, dürüst, ne yaptığını bilen, iyi bir işadamı olduğunu belirterek, "İyi de bir arkadaşımızdı. Olayın ne şekilde geliştiğini bilemiyoruz, adli tıp incelemesi sürüyor. İntihar mı, cinayet mi net değil. Adli Tıp Kurumu'nun vereceği rapora göre açıklama yapılacaktır." dedi.

Sahilde cesedi ilk görenlerden esnaf Hakan Durukan ise, "Esnaf arkadaşlar bulmuş, sonra biz de gidip gördük. Bir arabası varmış, polisler aradı ama bulamadı. MHP'li yönetici olduğunu öğrendik, çok üzüldük." şeklinde konuştu. Özellikle yüzünün parçalanmış olduğunu gördüklerini, bunun sahilde taşlara çarpmadan kaynaklanmış olabileceğini belirten Durukan, çıplak olduğu bilgisini de vererek ailesine sabır diledi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel MHP İzmir İl Başkan Vekili Tanrıverdi'nin Ölümü Teşkilatı Üzdü - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 26 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 75 can kaybı, 2198 yeni vaka tespit edildi Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Kız meselesi yüzünden çıkan tartışmada tüfekle vurulan genç, hayatını kaybetti Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın boykot çağrısı sonrası merak konusu oldu! İşte Türkiye'de satılan Fransız malları