MHP Karaman İl Başkanı Hatipoğlu: "15 Ocak'a Kadar İlçe Kongrelerimiz Sona Erecek" - Son Dakika

MHP Karaman İl Başkanı Hatipoğlu: "15 Ocak'a Kadar İlçe Kongrelerimiz Sona Erecek"

05.01.2012 15:00
MHP Karaman İl Başkanı Hatipoğlu:

MHP Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, partilerinde kongre sürecinin başladığını ve 15 Ocak tarihine kadar Karaman'ın bütün ilçelerinde kongrelerin tamamlanacağını bildirdi.

MHP Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, partilerinde kongre sürecinin başladığını ve 15 Ocak tarihine kadar Karaman'ın bütün ilçelerinde kongrelerin tamamlanacağını bildirdi.

Hatipoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Genel Merkezin almış olduğu karar neticesinde ülke genelinde 3 Aralık 2011 tarihinden itibaren kongre sürecinin başladığını anımsattı.

Yapılacak kongrelerin MHP'nin "2023 Yılı Lider Ülke Türkiye" hedefine giden sürecin yapı taşlarından biri olacağını ifade eden Hatipoğlu, şunları kaydetti:

"Kongrelerimiz, sadece partimize ilişkin konularda ülkücü iradenin tecellisi ile sınırlı kalmayacak, aynı zamanda aziz milletimizin geleceğini de çok yakından ilgilendirecek milli bir kararlılığın ve duruşun ortaya konulmasına sahne olacaktır. Türk milletinin bekasında ve Türkiye'nin onurlu geleceğinde söz sahibi olmak gibi tarihsel bir sorumluluğa katılarak bu kutlu heyecanı yerinde yaşamak her milliyetçinin, her vatanseverin, her ülkücünün milli görevi olmalıdır."

Açıklamasında 15 Ocak tarihine kadar tüm ilçe kongrelerinin yapılacağını ve merkez ilçe kongresininde 14 Ocak tarihinde yapılacağını belirten Hatipoğlu, tüm partilileri ve delegeleri kongrelere davet etti.

- KARAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP Karaman İl Başkanı Hatipoğlu: '15 Ocak'a Kadar İlçe Kongrelerimiz Sona Erecek' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi