MHP Kocasinan ilçe kongresi yapıldı - Son Dakika

MHP Kocasinan ilçe kongresi yapıldı

16.08.2020 17:53
MHP Kocasinan ilçe kongresi yapıldı, System.String[]

MHP Kocasinan İlçe Başkanlığına Ali Doğan, yeniden seçildi.

MHP Kocasinan İlçe Başkanlığına Ali Doğan, yeniden seçildi.

Kadir Has Kongre Merkezi'ndeki 13. Olağan Kongre, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Divan başkanlığını MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'in yaptığı kongrede, ilçe faaliyet raporu ve bilanço okundu.

Tek listeyle gidilen kongrede 326 delegenin kullandığı oyun tamamını alan Ali Doğan, tekrar ilçe başkanlığına seçildi.

Kongrede konuşan MHP Kayseri Milletvekili Özdemir, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı en makul sürede kongreyi gerçekleştireceklerini ifade etti.

Kongrenin önemine değinen Özdemir, "Kayseri milliyetçilik açısından var olduğu günden beri anlam ve önemini korumaktadır. Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'ye sadakat noktasında gayretini, mücadelesini ve emeğini şimdiye kadar samimiyetle sergilemiş bir teşkilattır." dedi.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ise dün gerçekleştirdikleri sekiz ilçe kongresini hiçbir pürüz olmadan tamamladıklarını dile getirdi.

Kongrelerin eksiksiz tamamlanacağını ve Cumhur İttifakı'na sahip çıkacaklarını belirten Tok, Kayseri'de güçlü bir yönetim için çalışan tüm dava arkadaşlarına da teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel MHP Kocasinan ilçe kongresi yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı