MHP'li Belediye Başkanları Alaşehir'de Buluştu - Son Dakika

MHP'li Belediye Başkanları Alaşehir'de Buluştu

8 yıl önce

Milliyetçi Hareket Parti'li (MHP) belediye başkanlarının her ay düzenli olarak bir araya geldiği ve görüş alışverişinde bulunduğu Şubat ayı toplantısı, Alaşehir'in Kemaliye Belde Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

MHP'li Belediye Başkanları Alaşehir'de Buluştu, System.String[]

Milliyetçi Hareket Parti'li (MHP) belediye başkanlarının her ay düzenli olarak bir araya geldiği ve görüş alışverişinde bulunduğu Şubat ayı toplantısı, Alaşehir'in Kemaliye Belde Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşti.


Alaşehir Şelale Restoran'da düzenlenen toplantıya Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban ve Kemaliye Belde Belediye Başkanı Mehmet Ok, Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Killik Belediye Başkanı Halil Karahan, Gökkaya Belediye Başkanı İbrahim Kara, İcikler Belediye Başkanı Mevlüt Karabacak, Yılmaz Belediye Başkanı Serdar Ogan, İshakçelebi Belediye Başkanı Ramazan Hakan Ulak, Koldere Belediye Başkanı Recep Serdar Yıldırım, Mütevelli Belediye Başkanı Süleyman Kahramanlar, Urganlı Belediye Başkanı Halil Daşkan ve Bergama Yenikent Belediye Başkanı Fikret Çam katıldı. Belediye başkanları, geçen bir ayın değerlendirmesini yaptıktan sonra, görüş alışverişinde bulundular. Yemekte Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'a başarı dileyen ilçe ve belde belediye başkanları, Karaçoban'ın her zaman yanında olduklarını söylediler. Düzenli olarak her ay ilçe ve belde başkanlarıyla bir araya geldiklerini belirten Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Ok da yaptığı açıklamada, güncel konuları tartıştıklarını ve belediye çalışmalarını değerlendirdiklerini söyledi.


"BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ ÖRNEK OLMALI"


Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, toplantının ardından yaptığı değerlendirmede, birlik ve beraberliklerinin herkes tarafından örnek alınması gerektiğini belirterek, "Bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece, daha büyük başarılara imza atacağımızdan şüphem yok. Birliğimize sahip çıkmalıyız. Kim olursa olsun bizi bölmeye çalışanlara taviz vermemeliyiz. Koordineli çalışmalar yaparak, diğer belediyelere örnek olmalıyız" diye konuştu.


Şubat ayı toplantısının ev sahipliğini üstlenen Kemaliye Belde Belediye Başkanı Mehmet Ok ise, davetlerine icabet eden tüm belediye başkanlarına teşekkür ederek, başkanlara 2012 yılında başarılar diledi.


"DESTEK OLMAYA HAZIRIZ"


Nazik davetinden dolayı Alaşehir ilçesi Kemaliye Belde Belediye Başkanı Mehmet Ok'a teşekkürlerini sunan Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, il belediyesi olarak, ilçe ve belde belediyelere her zaman destek olmaya ve teknik bilgi vermeye hazır olduklarını söyledi. Toplantıları aylık olarak gerçekleştirdiklerini ve birlik, beraberliği perçinlediklerini ifade eden Başkan Ergün, "Periyodik olarak düzenlediğimiz toplantılarımız devam edecek. Bizim ortak paydamız Manisa. Hep birlikte Manisa'mızı layık olduğu seviyelerin de en üstüne taşımayı kendimize görev biliyoruz" dedi.


Birlik beraberlik tablosunun çizildiği toplantı, iki saat sürdü. Yemeğe katılan tüm belediye başkanları toplantının ardından Kemaliye Belediyesi'ni de ziyaret ettiler. - MANİSA

Haber Yayın Tarihi: 13.02.2012 04:24 Kaynak: İHASon Dakika

Gökcen'i öldüren eşi kendini böyle savundu: Çok pişmanım, keşke ben ölseydim
Elazığ depreminin ardından Melih Gökçek'in attığı tweet, sosyal medyada büyük tepki topladı Son dakika: Elazığ'daki deprem sonucunda Malatya'da 4, Elazığ'da 18 kişi hayatını kaybetti

Son Dakika Haberleri