MHP'li Belediye Başkanları Kale'de Bir Araya Geldi - Son Dakika

MHP'li Belediye Başkanları Kale'de Bir Araya Geldi

19.01.2012 14:39
MHP'li Belediye Başkanları Kale'de Bir Araya Geldi, System.String[]

Denizli ve Aydın'a bağlı MHP ilçe ve belde belediye başkanları Denizli'nin Kale ilçesinde bir araya geldi.

Denizli ve Aydın'a bağlı MHP ilçe ve belde belediye başkanları Denizli'nin Kale ilçesinde bir araya geldi.

Aralarında Aydın'ın Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık başta olmak üzere MHP'li belediye başkanları, Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca'nın makamında yapılan toplantıda bir araya geldiler. Yapılan toplantının sonunda belediye başkanları Kale Kaymakamı Serap Özmen'i makamında ziyaret etti. Kaymakam Serap Özmen'e yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren MHP'li belediye başkanları daha sonra ilçedeki esnafları ziyaret ettiler. Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca, yapılan yatırımları ve yapılacak projeleri yerinde göstermek için belediye başkanlarına ilçeyi gezdirirken, belediye başkanları ilçeye yapılan yatırımların vatandaşlar için yapıldığını, yapılan toplantılarda ilçe ve belde belediyelerindeki aynı tip projeler konusunun görüşüldüğünü söylediler.

Kale Belediye Başkanı İsmail Yarımca belediye başkanlarına, meclis üyelerinin de katıldığı akşam yemeği verdi. Denizli ve Aydın'da görev yapan MHP'li belediye başkanlarıyla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Yarımca, yaptıkları toplantılarda, en iyi hizmeti vermek için görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. - DENİZLİ

MHP'li Belediye Başkanları Kale'de Bir Araya Geldi
MHP'li Belediye Başkanları Kale'de Bir Araya Geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel MHP'li Belediye Başkanları Kale'de Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruhani ile telefonda görüştü! Azerbaycan-Ermenistan gerilimi ele alındı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!