MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi - Son Dakika

MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi

05.01.2012 16:32
MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi, System.String[]

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, geçen Eylül ayında Isparta Belediyesi'ne yönelik 22 kişinin tutuklandığı operasyonu eleştirdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, geçen Eylül ayında Isparta Belediyesi'ne yönelik 22 kişinin tutuklandığı operasyonu eleştirdi.

Isparta Belediyesi tarafından yaptırılan asfalt tesisinin açılış törenine katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Belediye'ye yönelik geçen Eylül ayında yapılan ve 22 kişinin tutuklandığı operasyonu kastederek, "Yanlışa bulaşan her kim varsa adalet önünde hesap verecektir ama başka belediyelerde bunun çok daha fazlasına müsaade edenlerin söz konusu MHP'li belediye olunca en acımasız yöntemlerle meselenin üzerine gitmelerini anlamakta güçlük çekiyoruz" dedi. Isparta'ya her gelişinde yüreğinin sızladığını belirten Durmaz, şunları söyledi:

"Eğer muhalefet belediyesi iseniz her türlü engellerle karşılaşmak mümkündür. İşte onlardan biri de bu önemli hizmetlere rağmen Isparta Belediye'sine yönelik operasyondur. Sadece Isparta'da değil, Türkiye'de MHP'li belediyeler sistematik bir saldırıya, engellemeye, itibarsızlaştırmaya maruz kalmaktalar. Bu elbette üzüntü verici."

Isparta Belediye Başkanı MHP'li Yusuf Ziya Günaydın da saatte 200 ton asfalt üretme kapasitesine sahip yeni tesisin 1 milyon 736 bin liraya mal olduğunu söyledi. Tesisin çevre dostu olduğunu kaydeden Günaydın, doğalgaz yakıtının kullanılacağı asfalt tesisinde yıllık 800 bin lira yakıt tasarrufu sağlanacağını kaydetti.

Isparta polisi, 23 Eylül 2011 tarihinde Isparta Belediyesi'ne operasyon düzenlemiş, aralarında MHP İl Başkanı İsa Yalçın, Belediye Başkan Yardımcısı Resul Göçer, Belediye Genel Koordinatörü Mehmet Ateşgül, bazı belediye çalışanları ve belediyenin dışarıdan iş yaptığı 28 kişi gözaltına alınmıştı. 'Çete kurma ve yönetme, resmi evrakta sahtecilik ve ihaleye fesat karıştırma' suçlamalarıyla mahkemeye sevk edilen şüphelilerden 22'si tutuklanmıştı. - Isparta

MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi
MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi
MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi
MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Politika MHP'li Durmaz'dan Operasyon Tepkisi - Son Dakika


Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek