Son Dakika Haberleri: MHP'li İl Başkanından Cem Yılmaz'a Sert Sözler: İmamoğlu'nun Yalakası!

MHP'li İl Başkanından Cem Yılmaz'a Sert Sözler: İmamoğlu'nun Yalakası!

4 gün önce

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, komedyen Cem Yılmaz'ın "Her şey çok güzel olacak" paylaşımını yorumlayarak, "Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde 'Her şey çok güzel olacak' dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, 'Hoşt' dedim." dedi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'den, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın "Her şey çok güzel olacak" paylaşımına sert tepki göstererek, "Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi?" ifadelerini kullandı.

"İNSANIMIZLA DALGA GEÇEN BİR ADAM"

Egedesonsöz'den Mehmet İşler'in haberine göre, "Cem Yılmaz'ın gösterisine gider misiniz?" sorusunun yönetilmesi karşısında MHP'li Şahin, "Cem Yılmaz'ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok. Afrin'de 100 bin asker mermi altındayken oraya giden sanatçılarla dalga geçen, yalaka diyenler değil miydi bunlar?" ifadelerini kullandı.

"İMAMOĞLU'NUN YALAKASI DEĞİL Mİ?"

Sözlerine devam eden Mehmet İşler, "Bunların yaptıkları niye demokratlık da ötekilerin başka bir şey? Bunlar şimdi İmamoğlu'nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde 'Her şey çok güzel olacak' dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, 'Hoşt' dedim. Oradaki bin kişi duyacak şekilde söyledim." ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 11:19 

YORUMLAR (53)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Bahçeli, Klasik Aracıyla Ankara Sokaklarında "Bu Bana Yeter' Şarkısını Dinledi İmamoğlu, Yıldırım'ın "AK Partiliye Benzeyen Seçmenlere Pusula Verilmedi" İddiasına Yanıt Verdi İmamoğlu ile Hakan Arasında "Tevfik Göksu" Tartışması: Savunacaksan Çağır Onla Konuşayım Ekrem İmamoğlu'yla Program Yapan Ahmet Hakan'a Sosyal Medyada Tepki Yağdı