Son Dakika Haberleri: Bahçeli, Abdullah Gül'ü Uyardı: İkazlara Uyması Gerekir

Bahçeli, Abdullah Gül'ü Uyardı: İkazlara Uyması Gerekir

6 ay önce

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım'ın Abdullah Gül ile ilgili sözlerine ilişkin, "Gül'ün ikazlara uyması gerekir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Maşallah Cumhur İttifakı hızlı girdi. Bizim adayımız net ve belli. Çalışmaya devam ediyoruz. Seçim takvimine uygun gün ve saatte adaylık başvurusu da yapılacak" dedi.

"CHP- HDP İLİŞKİSİ ESKİYE DAYANIYOR"

MHP Lideri Devlet Bahçeli, "CHP'nin HDP'ye yakınlaşmasını nasıl yorumlarsınız" sorusuna, "Eskiden ayrılar mıydı? Onların birbirleriyle ilişkileri çok eskiye dayanıyor. Zaman zaman birbirlerine destek veriyorlar. Herhalde öyle bir süreci tekrar yaşamak istiyorlar" cevabını verdi.

"ABDULLAH GÜL UYARILARA UYMALI"

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Başbakan Binali Yıldırım'ın Abdullah Gül ile ilgili sözlerine ilişkin, "Sayın Başbakan tecrübeli bir siyasetçi. Aynı camianın içerisindeki insanlar birbirlerini çok iyi tanırlar. Önemli bir ikazda bulunmuş. Abdullah Gül ona uyması lazım diye düşünüyorum" dedi.

"Erdoğan-Gül Görüşmesi Olur mu?" Sorusuna Başbakan'dan Yanıt: Gerek Olmadığı Kanaatindeyim

Başbakan'dan Abdullah Gül Yorumu: Bir Mühendislik Projeydi, Ellerinde Patladı
Ağaca Bağlı Olarak Bulunan Köpeğe Tecavüz Edildiği Ortaya Çıktı Sakalları Yüzünden Sokağa Dahi Çıkamayan Genç Kadın, Son Haliyle Şaşırttı

Trafik Cezalarının Artırılmasını Öngören Teklif Kabul Edildi