MHP Merkez İlçe Başkanı Gülay'dan Ziyaret - Son Dakika

MHP Merkez İlçe Başkanı Gülay'dan Ziyaret

08.09.2012 17:44
MHP Merkez İlçe Başkanı Gülay'dan Ziyaret, System.String[]

MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay, Zonguldak Pazarcılar ve Sebzeciler Odası Başkanı Süleyman Özdoğan'ı ziyaret etti.

MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay, Zonguldak Pazarcılar ve Sebzeciler Odası Başkanı Süleyman Özdoğan'ı ziyaret etti.

Gülay, ziyarette yaptığı konuşmada, ocak ayında Soğuksu Semt Pazarı'nın çatısının bir kısmının çökmesi sonucu 2 kişinin yaşamını yitirdiğini hatırlatarak, pazar yerinin çatısının halen onarılmamasının esnafı sıkıntıya soktuğunu söyledi.

Çöken çatının yenisinin yapılması konusunda somut adım atılmadığını savunan Gülay, "Pazar esnafının yanında olduğumuzu her zaman söyledik. Biran önce çalışmaların başlaması lazım. Kış mevsimine az kaldı. Esnafın ve vatandaşın daha fazla mağdur edilmemesi gerekir" dedi.

Özdoğan da Gülay'a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Pazar yerini de ziyaret eden Gülay, esnafla sohbet ederek, istek ve sıkıntıları dinledi.

Muhabir: Faik Erez/ Erdinç Aksoy

Yayıncı: Nurhan Çorlu - ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP Merkez İlçe Başkanı Gülay'dan Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Soylu'dan ABD Büyükelçiliği'nin kapatılmasına sert tepki: Usul, erkan ve adaptan yoksun bir davranış Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama