MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı - Son Dakika

MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı

13.11.2016 16:07
MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı, System.String[]

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Merkezi tarafından yeniden oluşturulan Manisa’nın 7 ilçe teşkilatından biri olan Şehzadeler İlçe Teşkilatının Tanıtım Toplantısı yapıldı.

Geçtiğimiz hafta MHP Genel Merkezi tarafından yeniden oluşturulan Manisa'nın 7 ilçe teşkilatından biri olan Şehzadeler İlçe Teşkilatının Tanıtım Toplantısı yapıldı.

Ulupark Kafe'de yapılan tanıtım toplantısına MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay'ın yanı sıra MHP Manisa İl Başkanı Erkan Öztürk, Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Yunusemre İlçe Başkanı Buğra Çelikkanat, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Yörük, Ülkücü İşçiler İl Başkanı Murat Öner ve çok sayıda partili katıldı.

Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, yeni yönetim kurulunu tanıtmasının ardından yaptığı konuşmasında, "İnşallah hep beraber şerefle aldığımız bu görevi şerefle teslim edeceğimiz güne kadar emin olun ki hiçbir ülküdaşımızı yolda bırakmayacağız. Tüm hamlelerimiz Milliyetçi Hareket partisinin ideolojik duruşu ve genel başkanımızın izinde olacaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

MHP İl Başkanı Erkan Öztürk ise tanıtım toplantısında Türk Milletinin hiçbir zaman esaret altında kalmadığını kaydederek şunları söyledi: "Türk Milleti hiçbir zaman esaret altında kalmayıp her zaman devlet yıkmış ve yeniden devlet kurmuştur. Bizim teşkilatlanmamız birinci olarak Manisa'da zafer kazanmamızın ilk adımıdır. Allah nasip ederse bu teşkilatlarla Milliyetçi Hareket Partisi hak ettiği yeri bulacaktır."

Şener Özten Başkanlığındaki MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

"Engin Altun, Murat Ünlü, Güldane Dörtbudak, Mesut Dalgıç, Boran Özseyhan, Mümin Yılmaz, Recep Özkan, Cem Gölpınar, Hasan Ali Özsoy, Muzaffer Gülsever, Mustafa Köroğlu, İbrahim Erdem, Murat Uzun, Mehmet Güzel, Burak Baysal, Nejat Özten, Mesut Bahadır Yavuz, Murat Ergümüş, İsmail Ertürk, Mehmet Fatih Özçelik, Rıfat Poyraz, Hakan Kölemenoğlu, Mustafa Akman, Halil Eğrioğlu, Yavuz Günel Şener Dura, Süleyman Günel, Serkan Boydak, Ali Tok, Halil Demir, Mustafa Kemal Ersoy." - MANİSA

MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı
MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı
MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı
MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel MHP Şehzadeler İlçe Teşkilatı Tanıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Bunu da gördük! Çin'de dondurmalardan alınan numunelerde koronavirüs tespit edildi Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu Bolu, eksi 21,8 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu Aşkları tam gaz devam ediyor! Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya'dan yeni poz Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti