Son Dakika Haberleri: MHP Tefenni İlçe Başkanlığı'na Ümit Alagöz Yeniden Seçildi

MHP Tefenni İlçe Başkanlığı'na Ümit Alagöz Yeniden Seçildi

8 yıl önce

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tefenni İlçe Başkanlığı'nın olağan kongresi yapıldı.

MHP Tefenni İlçe Başkanlığı'na Ümit Alagöz Yeniden Seçildi, System.String[]

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tefenni İlçe Başkanlığı'nın olağan kongresi yapıldı.


Tefenni Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde yapılan kongreye, İl Başkanı Cihat Çavuşoğlu, Merkez İlçe Başkanı Avukat Atila Yeşilgöz, Tefenni İlçe Başkanı Ümit Alagöz, eski Tefenni Belediye Başkanı Metin Işıldar, Burdur, Tefenni ve çevre ilçe yönetimleri, Tefenni MHP Kadın Kolları üyeleri ve partililer katıldı. Divan başkanlığını Enver Türkmen'in yaptığı kongrede, raporların ve bilançonun oylaması yapıldı.


Kongrede konuşan İl Başkanı Cihat Çavuşoğlu, Türk milletinin zorlu ve kritik bir dönemden geçtiğini savundu. Çavuşoğlu, "Yaşadığımız coğrafyada savaş tamtamları çalmakta, kan ve gözyaşı hiç bitmemektedir. İşte böyle bir ortam içinde MHP'ye her zamandan çok ihtiyaç vardır" dedi.


Seçime tek aday olarak giren mevcut başkan Ümit Alagöz de özeleştiride bulundu. Alagöz, "Biz kendi içimizde birbirimizle uğraşıyoruz. 'Ben daha iyi ülkücüyüm' yarışını sözde yapıyoruz. Yerelde görevlerimizi yapmadan genel merkezi eleştiriyoruz. Siyasi görüş ve ideolojimize destek olmaya çalışan gazeteyi okumuyor, televizyonu izlemiyoruz. Çocuklarımızı ülkücü terbiyeden uzak tutuyoruz" diye konuştu.


Yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Yapılan oylama sonunda Ümit Alagöz, 63 oyla MHP Tefenni İlçe Başkanlığı'na yeniden seçildi. Yönetim Kurulu üyeliklerine, Gülşenay Çetin, Osman Padem, Mustafa Yıldıran, Ergün Erkal, Musa Tosun, Bayram Yavuz, Şeref Kara, Mehmet Çetin, Halil Güney, Ramazan Dilmen, Hakan Özdemir, Ali İsmail Yıldıran, Mehmet Özyörük ve Abdurrahman Gül seçildi.


- BURDUR

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 02:39 Kaynak: AANetanyahu'nun oğlu, İstanbul paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi