Son Dakika Haberleri: MHP Yenişehir teşkilatı yeni bina açılışında bir araya geldi

MHP Yenişehir teşkilatı yeni bina açılışında bir araya geldi

7 gün önce

MHP Yenişehir teşkilatı yeni bina açılışında bir araya geldiBURSA -Bursa'da MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı binasının açılış töreni yoğun katılım ile gerçekleşti.

MHP Yenişehir teşkilatı yeni bina açılışında bir araya geldi

BURSA - Bursa'da MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı binasının açılış töreni yoğun katılım ile gerçekleşti.

Açılışa Bursa Milletvekili olan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve Genel Başkan Yardımcısı M. Hidayet Vahapoğlu, MYK üyeleri Kadir Çitil, Fevzi Zırhlıoğlu, MDK üyesi Muhammet Tekin, Bursa İl Başkanı M. Cihangir Kalkancı, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Enes Küçük, Belediye Başkanı Davut Aydın, MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, siyasi parti temsilcileri, oda ve kooperatif başkanları ile çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması sonrası dualar eşliğinde açılan yeni ilçe binasını gezen MHP'li yöneticiler, daha sonra Yenişehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Sevgi Mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Mağazanın açılışında konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın, "Bu mağazada para geçmiyor. Yeni ve sıfır eşyalar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Emeği geçen ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

MHP Yenişehir teşkilatı yeni bina açılışında bir araya geldi

Haber Yayın Tarihi: 08.09.2019 03:45 Kaynak: İHA2 yaşındaki çocuğa çarpan vicdansız sürücü, aracı bırakarak kayıplara karıştı!
Renkli koşu festivali Color Sky 5K bin kişinin katılımıyla gerçekleşti Bursa'dan eylem için Diyarbakır'a gelen annenin feryadı yürek dağladı: Yalvarıyorum gel MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan, kabine değişikliği yorumu: Kabineye dair tasarruf Cumhurbaşkanına aittir