MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (2) - Son Dakika

MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (2)

17.02.2012 16:03
MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (2), System.String[]

İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde denizde cesedi bulunan MHP İl Başkan Yardımcısı Nurettin Tanrıverdi'ye İzmir Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldı.

MHP YÖNETİCİSİNİN DENİZDE CESEDİ BULUNDU (2)

OTOPSİ YAPILDI

İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde denizde cesedi bulunan MHP İl Başkan Yardımcısı Nurettin Tanrıverdi'ye İzmir Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldı. Vücudunda herhangi bir kesici veya delici alet yarası ile çürük izine rastlanmazken, ileri tetkik için parça alındığı belirtildi. Tanrıverdi'nin kesin ölüm nedeninin ancak bu tetkiklerin tamamlanmasından sonra kesinlik kazanacağı kaydedildi. Tanrıverdi'nin cesedi denizden çıkartıldığında vücudun üst bölümünde giysilerinin bulunmadığı, ancak bunların dalganın etkisiyle çıktığının değerlendirildiği belirtildi.

Galvaniz işinde İzmir Ticaret Odası Başkan Vekili Akın Kazançoğlu ile ortak oldukları öğrenilen Tanrıverdi'nin, yarın ikindi namazından sonra Balçova Uğur Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği kaydedildi.

(AÖ/AAA) - İzmir/ Güzelbahçe

MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (2)

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (2) - Son Dakika


Son Dakika

Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi