MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (3) - Son Dakika

MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (3)

17.02.2012 19:18
MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (3), System.String[]

İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde, MHP İl Başkanvekili Nurettin Tanrıverdi'nin cesedinin bulunmasının ardından yapılan aramalara rağmen otomobiline ulaşılamadı.

MHP YÖNETİCİSİNİN DENİZDE CESEDİ BULUNDU (3)

OTOMOBİLİ ARANIYOR

İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde, MHP İl Başkanvekili Nurettin Tanrıverdi'nin cesedinin bulunmasının ardından yapılan aramalara rağmen otomobiline ulaşılamadı. Aracın torpido gözündeki bazı evrakların denizden çıkması yeni olasılıkları gündeme getirdi. Nurettin Tanrıverdi'nin otomobilini denize doğru sürmüş olabileceği ihtimali üzerine denizde de arama yapılacağı bildirildi.

DHA (AÖ/RT) - İzmir

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu (3) - Son Dakika


Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı