MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu - Son Dakika

MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu

17.02.2012 17:05
MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu, System.String[]

İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde deniz kıyısında, MHP İl Başkanvekili Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi bulundu.

İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde deniz kıyısında, MHP İl Başkanvekili Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi bulundu. Son zamanlarda maddi sıkıntı yaşadığı ve son olarak şantiyede toplantı yapıp çalışanlarına İçimde sıkıntı var, hava alayım diyerek ayrıldığı belirtilen Tanrıverdi'den bir daha haber alınamaması üzerine ailesinin polise başvurduğu öğrenildi. Tanrıverdi'nin otomobili ile telefonunun da arandığı belirtildi. MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, arkadaşlarının ölümüyle büyük şok yaşadıklarını söyledi.

Bugün saat 07.00 sıralarında, Güzelbahçe Limanı'ndaki balıkçıların kıyıda ceset gördüğü ihbarı üzerine polis bölgeye gitti. Olay yerini güvenlik şeridine alan polisin incelemesinde, cesedin 56 yaşındaki Nurettin Tanrıverdi'ye ait olduğu belirlerdi. MHP İl Başkanıvekili olan, 2007 seçimlerinde milletvekili aday adayı da olan Tanrıverdi'nin, İzmir'in Menderes İlçesi'nde galvaniz fabrikası bulunduğu ve inşaat işleri de yaptığı öğrenildi.

ÇALIŞANLARIYLA TOPLANTI YAPMIŞ

Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi, nöbetci savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Tanrıverdi'nin oğulları Sertunç Tanrıverdi ile Göktuğ Tanrıverdi, olayı haber aldıktan sonra gittikleri Adli Tıp Kurumu'nda babalarının cesedini teşhis etti. Polisin yaptığı araştırmada, son olarak dün (perşembe) akşam saatlerinde Seferihisar ilçesindeki şantiyede çalışanlarıyla toplantı yapan Nurettin Tanrıverdi'nin, "İçimde sıkıntı var, hava alayım" diyerek ayrıldığı ve bir daha da kendisinden haber alınamadığı tespit edildi. Eve gelmemesi üzerine yakınlarının polise başvurduğu, trafik kazasına karışıp karışmadığını öğrenmeye çalıştığı anlaşıldı.

Son zamanlarda maddi sıkıntı yaşadığı ileri sürülen Tanrıverdi'nin başında yara izi olduğu, ancak bunun balıklarca da yapılmış olabileceği bildirildi. Tanrıverdi'nin intihar ettiği ihtimali üzerinde duran polisin, kayıp olan otomobil ve cep telefonunu bulmak, olayı aydınlatmak için soruşturmasının devam ettiği bildirildi.

PARTİLİLER ÜZÜNTÜ YAŞADI

Nurettin Tanrıverdi'nin cesedinin bulunduğu haberini alan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yöneticilerle İzmir Adli Tıp Kurumu'na geldi. Burada Tanrıverdi'nin oğluyla görüşen ve gözyaşlarına hakim olamayan Karataş, arkadaşlarının ölümüyle büyük şok yaşadıklarını dile getirdi.

MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu
MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu
MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MHP Yöneticisinin Denizde Cesedi Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Eski Fenerbahçeli Muriqi, Lazio'da gösterdiği performansla Inzaghi'nin gözüne girdi İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş! FETÖ yalanıyla vatandaşı dolandıran zanlı, parayı almaya geldiği banka şubesinde yakayı ele verdi