MHP Yozgat İl Başkanlığına Cevdet Kaya Seçildi - Son Dakika

MHP Yozgat İl Başkanlığına Cevdet Kaya Seçildi

22.04.2012 18:09
MHP Yozgat İl Başkanlığına Cevdet Kaya Seçildi, System.String[]

MHP Yozgat İl Kongresi'nde Cevdet Kaya il başkanlığına seçildi.

MHP Yozgat İl Kongresi'nde Cevdet Kaya il başkanlığına seçildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonunda yapılan kongrede mevcut İl Başkanı Ergin Çınarer, Cevdet Kaya ve Adem Atik yarıştı.

Seçime katılan 524 delegenin 250'sinin oyunu alan Cevdet Kaya, il başkanlığına seçildi. Eski İl Başkanı Engin Çınarer 245 oy alırken diğer aday Adem Atik 28 oy aldı, bir oy da geçersiz sayıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Sadir Durmaz'ın başkanlık ettiği kongreye, Yozgat Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Metin Özışık, Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Uğur Bektaş, belde ve ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel MHP Yozgat İl Başkanlığına Cevdet Kaya Seçildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı