Michael Jordan'ın hazırlık maçında giydiği ayakkabı rekor fiyatla 615 bin dolara satıldı - Son Dakika

Michael Jordan'ın hazırlık maçında giydiği ayakkabı rekor fiyatla 615 bin dolara satıldı

NBA ve basketbol dünyasının efsane isimlerinden Michael Jordan'ın bir çift ayakkabısı rekor ücretle satıldı. Majesteleri lakaplı unutulmaz basketbolcunun hazırlık maçında giydiği ayakkabılar açık artırmaya çıkarıldı ve 615 bin dolara alıcı buldu. Bu tarihte bir açık artırmada bir çift ayakkabıya verilen en yüksek fiyat oldu.

Basketbolun unutulmaz isimlerinden Michael Jordan, bu sefer açık artırmada satılan ayakkabılarla gündeme geldi. Efsane basketbolcunun açık artırmaya çıkarılan bir çift ayakkabısı, 615 bin dolara alıcı buldu. Müzayedede satılan bir çift ayakkabı için en yüksek fiyata ulaşılarak rekor kırıldı.

İTALYA'YA KARŞI GİYDİ

Jordan'ın 1985'te Chicago Bulls formasıyla İtalya'da bir hazırlık maçında giydiği ayakkabının açık artırması, Christie's isimli müzayede şirketinin internet sitesinden gerçekleştirildi.

POTA CAMINI KIRMIŞTI

Jordan, rekor fiyata satılan ayakkabıları smaç yaparken pota camını kırmadığı unutulmaz karşılaşmada giymişti.

KENDİ REKORUNU KIRDI

Daha önce ise Jordan'ın NBA'deki ilk sezonunda giydiği imzalı ayakkabısı, mayıs ayında 560 bin dolara satıldı. Jordan böylelikle kendi rekorunu kırmış oldu.

Michael Jordan'ın hazırlık maçında giydiği ayakkabı rekor fiyatla 615 bin dolara satıldı

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 15:09 - Kaynak: AA

Son Dakika Spor Michael Jordan'ın hazırlık maçında giydiği ayakkabı rekor fiyatla 615 bin dolara satıldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

16 yıl sonra aynı kaderi yaşadılar! Torununun öldüğü yerde meydana gelen kazada can verdi Türkiye'ye rakip 6 ülke, Doğu Akdeniz Gaz Forumu'nun kuruluşu için imzaları attı WhatsApp'a "çoklu cihaz desteği" özelliği geliyor! Ekran görüntüleri de paylaşıldı Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü Babaanne dizi izlemeye daldı, küvette unuttuğu torunu boğularak hayatını kaybetti Ölen penguenin midesinden N95 maske çıktı İtalya Futbol Federasyonu, kural ihlali nedeniyle Roma'yı 3-0 hükmen mağlup saydı İntikam hırsı rahat bırakmadı! Babasını darbeden şahsı, döverek öldürdü