Son Dakika Haberleri: Microsoft, Gmail Kullanıcılarını İstiyor!

Microsoft, Gmail Kullanıcılarını İstiyor!

8 yıl önce

Gmail kullanıcılarını kendine çekmek isteyen MS, Hotmail'i övmek için bakın neler yaptı...

Microsoft, Gmail Kullanıcılarını İstiyor!, System.String[]

Google'ın e-posta hizimeti Gmail'in kullanıcılarını Hotmail'e çekmek isteyen Microsoft, Windows Live blog sitesinde son yaptığı değişikliklerden bahsetti, hizmetin Gmail'den "üstün yönlerini" gösterdi.


Blog yazısını kaleme alan Microsoft'tan Dharmesh Mehta'ya göre ünlü e-posta hizmeti Hotmail'in Facebook ile bütünleşmesi, Gmail'e olan en önemli üstünlüklerinden biri. Metha, "Hotmail gelen kutunuzdan Facebook durumunuzu güncelleyebileceğinizi, Facebook arkadaşlarınızla sohbet edebileceğinizi, güncellemelerini görebileceğinizi ve Hotmail gelen kutunuzdan sohbet edebileceğinizi" söylüyor ve bunları Gmail'de yapmanın mümkün olmadığını vurguluyor. Bu arada Hotmail'in "gri e-posta" denilen e-postaları Gmail'den daha iyi yönettiği de iddia ediliyor.


Yazıda Microsoft Skydrive hizmeti sayesinde bir mesaj içerisinde yüzlerce fotoğrafı paylaşmak da mümkün olduğundan bahsediliyor. Gmail'i tamamen bırakıp Hotmail'e geçmek isteyenler ise TrueSwitch adlı aracı kullanarak tüm Gmail mesajlarını (veya sadece son 14 günün mesajlarını) yeni hesaplarına aktarabiliyorlar.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 01:59 Kaynak: Chip.com.trBebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası
Konya'da DEAŞ üyesi Suriyeli yakalandı 2 ay önce ikinci bebeğini doğuran Özlem Ada Şahin, düzgün fiziğiyle herkesi mest etti