"Microsoft Managment Summit 2012" - Son Dakika

"Microsoft Managment Summit 2012"

09.05.2012 14:58

Double-Take, Microsoft'un profesyoneller buluşmasında Gold Sponsor oldu

Dünyanın önde gelen kuruluşlarına veri yedekleme ve kurtarma çözümlerini sunan Double-Take, İstanbul'da bilişim profesyonellerini buluşturan "Microsoft Managment Summit 2012" toplantısının Gold Sponsoru oldu. Bulut bilişim uygulamalarının mercek altına alındığı etkinlikte Double-Take ürünleri de tanıtıldı.

Dünyada sayılı ülkesinde gerçekleştirilen "Microsoft Managment Summit 2012", bu kez Mayıs ayında İstanbul'da gerçekleştirildi. Microsoft'un bulut bilişim odaklı kurumsal ürünlerinin sunulduğu etkinlikte Double-Take Gold Sponsor oldu. Veri kurtarma çözümleri konusunda dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Double-Take, Microsoft platformuna yönelik çeşitli iş sürekliliği çözümleri ile öne çıkıyor.

Etkinliğin düzenlendiği Swissotel'de bir stand açan Double-Take, burada bilişim profesyonellerine ürün ve hizmetleri hakkında bilgi aktarma imkanı buldu. Double-Take'in Türkiye Distribütörlüğünü, ESET antivirüs yazılımlarını Türkiye'de liderliğe taşıyan Stratus Bilişim Sistemleri yapıyor.

Microsoft etkinliğini değerlendiren Stratus Bilişim Sistemleri CEO'su Alain Soria, "Double-Take, yıllardan beri Microsoft platformu üzerinde koşan kritik iş uygulamalarının olduğu sunucular için iş sürekliliği sağlayan bir çözüm. Microsoft'un, global olarak birkaç ülkede aynı zamanda yapılan bu etkinliklerden birinin öncelikle İstanbul'da olması bizi gerçek anlamda mutlu etti. Uluslararası katılımcıların da bulunduğu böyle bir etkinlikte, 2012'nin ikinci çeyreği sonunda çıkacak Double-Take'in yeni versiyonunu duyurmak bizim için büyük bir fırsat oldu" açıklamasını yaptı.

 Microsoft Managment Summit 2012

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Microsoft Managment Summit 2012' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Ülker Stadı'ndaki müzeyi İstanbul Anadolu Lisesi'nin olduğu binaya taşıyacak Depremden korkan minik kızın haykırışları yürek yaktı: Annecim ben ölmek istemiyorum Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim Depremin üstünden saatler geçti, Doğanlar apartmanındaki Küçükyumuk Ailesi'den haber yok Kanserden hayatını kaybeden Dilay Kemer'in hastalığa yakalanma hikayesi ortaya çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor Kızını arayıp "Cesetleri alın" diyen baba, eşini öldürüp aynı silahla hayatına son verdi 17 saat sonra kurtarılan İnci, enkaz altında böyle bekledi: Abla çok korkuyorum, elimi tutar mısın