"Microsoft Managment Summit 2012" - Son Dakika

"Microsoft Managment Summit 2012"

09.05.2012 14:58
"Microsoft Managment Summit 2012"

Double-Take, Microsoft'un profesyoneller buluşmasında Gold Sponsor oldu

Dünyanın önde gelen kuruluşlarına veri yedekleme ve kurtarma çözümlerini sunan Double-Take, İstanbul'da bilişim profesyonellerini buluşturan "Microsoft Managment Summit 2012" toplantısının Gold Sponsoru oldu. Bulut bilişim uygulamalarının mercek altına alındığı etkinlikte Double-Take ürünleri de tanıtıldı.

Dünyada sayılı ülkesinde gerçekleştirilen "Microsoft Managment Summit 2012", bu kez Mayıs ayında İstanbul'da gerçekleştirildi. Microsoft'un bulut bilişim odaklı kurumsal ürünlerinin sunulduğu etkinlikte Double-Take Gold Sponsor oldu. Veri kurtarma çözümleri konusunda dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Double-Take, Microsoft platformuna yönelik çeşitli iş sürekliliği çözümleri ile öne çıkıyor.

Etkinliğin düzenlendiği Swissotel'de bir stand açan Double-Take, burada bilişim profesyonellerine ürün ve hizmetleri hakkında bilgi aktarma imkanı buldu. Double-Take'in Türkiye Distribütörlüğünü, ESET antivirüs yazılımlarını Türkiye'de liderliğe taşıyan Stratus Bilişim Sistemleri yapıyor.

Microsoft etkinliğini değerlendiren Stratus Bilişim Sistemleri CEO'su Alain Soria, "Double-Take, yıllardan beri Microsoft platformu üzerinde koşan kritik iş uygulamalarının olduğu sunucular için iş sürekliliği sağlayan bir çözüm. Microsoft'un, global olarak birkaç ülkede aynı zamanda yapılan bu etkinliklerden birinin öncelikle İstanbul'da olması bizi gerçek anlamda mutlu etti. Uluslararası katılımcıların da bulunduğu böyle bir etkinlikte, 2012'nin ikinci çeyreği sonunda çıkacak Double-Take'in yeni versiyonunu duyurmak bizim için büyük bir fırsat oldu" açıklamasını yaptı.

YORUMLAR
500
İmamoğlu: İstanbul ve Türkiye, Zenginliği Hak Ediyor; Yoksulluğu Değil İmamoğlu: İstanbul ve Türkiye, Zenginliği Hak Ediyor; Yoksulluğu Değil İstanbul'da 80 ülkeden 200'ün üzerinde yabancı 'büyük dönüşüm'ü ele alacak İstanbul'da 80 ülkeden 200'ün üzerinde yabancı 'büyük dönüşüm'ü ele alacak Fransız Sarayı'nda Görkemli Defile Fransız Sarayı'nda Görkemli Defile
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Microsoft Managment Summit 2012' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement