Son Dakika Haberleri: Microsoft, Yeni Artırılmış Gerçeklik Oyunu Minecraft Earth'ün Tanıtım Videosunu Yayınladı

Microsoft, Yeni Artırılmış Gerçeklik Oyunu Minecraft Earth'ün Tanıtım Videosunu Yayınladı

6 gün önce

Özellikle Minecraft oyuncularının fazlasıyla beğeneceği düşünülen Minecraft Earth'ün ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Microsoft, Yeni Artırılmış Gerçeklik Oyunu Minecraft Earth'ün Tanıtım Videosunu Yayınladı, System.String[]
Dünyanın en büyük yazılım şirketi olan Microsoft, dünyayı yeniden inşa edebileceğiniz bir artırılmış gerçeklik oyunu olan Minecraft Earth'ün ilk resmi tanıtım videosunu yayınladı.

Pokemon Go benzeri bir oyun içi dinamiğe sahip olacak Minecraft Earth'te sanal Minecraft dünyasını, gerçek dünya ile bir araya getireceksiniz.Oyunun genel işleyişi Pokemon Go ile oldukça benzer. Oyunu açtığınızda kamera aktif oluyor ve gerçek dünyayı görüyorsunuz.

Minecraft'taki inşa yeteneklerinizi bu kez Minecraft Earth'e yansıtıyorsunuz ve artırılmış gerçeklik teknolojisi ile gerçek dünyada yapılar inşa edebiliyorsunuz.

Minecraft Earth'ün en güzel yanlarından biri, başka oyuncuların da yapılarını görebiliyor olmanız. Böylece arkadaşlarınızla ortak yapılar da oluşturabiliyorsunuz.

Minecraft Earth, yılın ilerleyen döneminde tüm akıllı telefonlar için yayınlanmış olacak. Oyuna girmek için bir Mojang hesabına sahip olmanız gerekiyor.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:37 Sancaktepe'de İlaçlama Aracının Çarptığı 5 Yaşındaki Elif Nur Hayatını Kaybetti Babasını Boynundan Bıçaklayarak Öldüren Genç Kız Meşru Müdafaa Nedeniyle Serbest Bırakıldı Tarlası İçin Sondaj Yapan Çiftçi, 75 Metre Derinde Su Ararken Gaz Buldu Arjantinli Saldırganlar 2 Mültecinin Üzerine Benzin Döküp Yaktılar