Mide bulandıran görüntüler! Hindistancevizi kurtlarını canlı canlı yediler - Son Dakika

Mide bulandıran görüntüler! Hindistancevizi kurtlarını canlı canlı yediler

12.11.2020 10:37

Vietnam'da bir grup genç, özel bir sos içerisinde servis edilen çiğ hindistancevizi kurtlarını büyük bir iştahla yedi.

Tüm dünya hangi hayvandan ne şekilde bulaştığı henüz netlik kazanmayan koronavirüs salgını ile mücadele ederken Vietnam'dan gelen son görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Ülkede ilginç yemekleri ile meşhur mekanlardan birine giden gençler, özel bir sos içerisinde servis edilen çiğ hindistancevizi kurtlarını yedi. O anları kayda alan gençler, videoyu sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.

Mide bulandıran görüntüler! Hindistancevizi kurtlarını canlı canlı yediler

Son Dakika Dünya Mide bulandıran görüntüler! Hindistancevizi kurtlarını canlı canlı yediler - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı