Son Dakika Haberleri: Midyat Doğalgaza Kavuşuyor - Mardin

Midyat Doğalgaza Kavuşuyor - Mardin

2 gün önce

- Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'in makamda basın açıklaması yapması ve konuşması Midyat doğalgaza kavuşuyor MARDİN (AA) – Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, "Doğalgaz için ilk kazma 10 Mayıs'ta vurulacak.

- Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'in makamda basın açıklaması yapması ve konuşması Midyat doğalgaza kavuşuyor
MARDİN (AA) – Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, "Doğalgaz için ilk kazma 10 Mayıs'ta vurulacak." dedi.

31 Mart mahalli idareler seçiminde AK Parti'den belediye başkanı seçilen Veysi Şahin, başkan yardımcıları, Servet Yücel Oğuz, Metin Kutlu ve Abdurrahim Çelik ile basın toplantısı düzenlendi.

Şahin, ayrım yapmadan herkesin belediye başkanı olduğunu söyledi.

Güzel bir ilçe oluşturmak için kolları sıvadıklarını kaydeden Şahin, şöyle konuştu:

"Projelerimiz yerine getirmek için çalışma arkadaşlarımla yoğun bir tempoda çalışmaya başladık. Devraldığımız çok ciddi borç yüküne rağmen moralimiz bozmadan hizmet ederek, projelerimizi bir bir yerine getirme sözümüzü gerçekleştireceğiz."

Makam aracını yeni evlenecek çiftlere gelin arabası olarak tahsis edeceklerini kaydeden Şahin, şunları kaydetti:

"Maaşımı engelli kız çocuklarımıza aktarılmasını sağladık. Belediyemizin destek hizmetleri için hizmet kampüsü inşaatına başlandık. Eğitim komisyonu oluşturduk. TOKİ Pazar yeri kuruldu. . Tarihi Dönüşüm projesi için çalışmalar hızlandırılmış olup Kültür Bakanlığından gerekli ödeneğin çıkartılması için yoğun çaba sarf edilecektir. 2 yüzme havuzu, tenis Kortu, 10 semt sahası, Çok Amaçlı Spor Salonu, 2 Gençlik Merkezi'nin yapılması için gerekli girişimler başlatılmıştır. Doğalgaz için ilk kazma 10 Mayıs'ta vurulacak."
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 03:35 Kaynak: AATOKİ'nin Sosyal Konut Projesine 636 Bin 787 Kişi Başvuru Yaptı Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi Kredi Kartını Müşterisine Veren Türk Taksici, İsveç'te Kahraman Oldu