Midyat'ta Ensar Kitap Kahve Açıldı - Son Dakika

Midyat'ta Ensar Kitap Kahve Açıldı

17.04.2019 15:54
Midyat'ta Ensar Kitap Kahve Açıldı, System.String[]

MARDİN (AA) – Mardin'in Midyat İlçesinde Ensar Kitap Kahve açıldı.

MARDİN (AA) – Mardin'in Midyat İlçesinde Ensar Kitap Kahve açıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında oluşturulan Ensar Kitap Kahve törenle açıldı.

Ensar Vakfı Midyat Şube Başkanı Abdurrahim Kaplan, 3 bin 200 kitabın bulunduğu mekana gelip ikramlarını aldıktan sonra kitaplarını alıp okuyacaklarını söyledi.

Ensar Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Ali Karayılan, 40 yıl önce kurulan vakfın 170 şubeye ulaştığını belirterek, "Bu yıl Türkiye'nin farklı yerlerinde 24 kitap kahve daha açıyoruz." dedi.

Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Çelik'te, gençlerin milli ve manevi değerlere sahip şekilde yetişmesini sağlayan vakfa teşekkür ederek belediye olarak her türlü desteği sağlayacaklarını kaydetti.

Kafenin açılışına Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Tunç, Ensar Vakfı Teşkilatlardan Sorumlu Koordinatör Turan Koç, Ensar Vakfı Midyat Şube Koordinatörü Adem Tekin, SGK İlçe Müdürü Abdurrahim Güneş de katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Midyat'ta Ensar Kitap Kahve Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlaması 7 ay sonra tamamen kaldırılıyor 21:15 Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlaması 7 ay sonra tamamen kaldırılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı karşıtlarına tek cümlelik tepki: Bilim insanlarına kulak verin 20:33 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aşı karşıtlarına tek cümlelik tepki: Bilim insanlarına kulak verin Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor 20:17 Yeni normalleşme adımlarına itiraz eden Mehmet Ceyhan'a tepki yağıyor
Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı Şenol Güneş sözleri: Memleketçilik yaptığı iddiaları var 19:13 Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı Şenol Güneş sözleri: Memleketçilik yaptığı iddiaları var Arkeologlar Şanlıurfa'da jet hızıyla kazmayı vurmaya başladı! Meğerse yıllarca servetin üzerinde oturmuşlar 18:54 Arkeologlar Şanlıurfa'da jet hızıyla kazmayı vurmaya başladı! Meğerse yıllarca servetin üzerinde oturmuşlar Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi 16:46 Zirve tırmanışı esnasında mola veren çift, cinsel ilişki yaşadı: Panoramik kamera o anları görüntüledi
Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada 16:38 Lüks eve girip çırılçıplak soyundu, yaptıklarıyla herkesi hayrete düşürdü! O anlar kamerada 16:00 "Komşularıma gidiyorum" diyerek evden çıkmıştı! İki çocuk annesi kadın sırra kadem bastı
Advertisement