Midyat'ta İköğretim Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Midyat'ta İköğretim Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

05.01.2012 14:20
Midyat'ta İköğretim Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Mardin'in Midyat ilçesinde merkez, belde ve köylerde bulunan ilköğretim okul müdürleri toplantısı yapıldı.

Mardin'in Midyat ilçesinde merkez, belde ve köylerde bulunan ilköğretim okul müdürleri toplantısı yapıldı.

Midyat İlçe Milli Eğitim Müdürü Şehmus İleri, Hükümet Konağı salonunda yapılan toplantıda, 2011-2012 eğitim öğretim yılı birinci dönem genel değerlendirmesinin yapıldığını, amaçlarının öğrencilere daha kaliteli eğitim vermek olduğunu söyledi.

Toplantıda, birinci dönem genel değerlendirilmesi, e-okul ve işlemleri, okulların kültürel faaliyetleri, stratejik planları, Van depreminden gelen öğrencilere yönelik çalışmalar ve yürütülen projeler görüşüldü.

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Midyat'ta İköğretim Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Fleks makinesiyle boynunu kesen işçi feci şekilde can verdi