Midyat Tapu Müdürü Hazar, 2012 Hedeflerini Açıkladı - Son Dakika

Midyat Tapu Müdürü Hazar, 2012 Hedeflerini Açıkladı

9 yıl önce

Mardin'in Midyat İlçe Tapu Müdürlüğü, 2012 hedeflerini açıkladı.

Midyat Tapu Müdürü Hazar, 2012 Hedeflerini Açıkladı, System.String[]

Mardin'in Midyat İlçe Tapu Müdürlüğü, 2012 hedeflerini açıkladı.


Midyat İlçe Tapu Müdürü Yahya Hazar, yaptığı açıklamada, 2011 yılında müdürlüğe tahsisli müdür odası, arşiv odası ve tapu kalemi tadilat, bakımı ve akit odasının yapıldığını söyledi.


Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün tapu ve kadastro tekniği ile ilgili işlemlerin stantlaştırma TAKBİS programına geçiş için tüm alt yapı hazırlıklarının son açamaya geldiğini kaydeden Hazar, geçen yıl 2 bin 497 giden evrak sayısına, 2 bin 78 gelen evrak sayısı ile 2 bin 164 zimmetli evrak alındığını, 5 bin 360 akitli ve akitsiz toplam 12 bin 94 bin işlem yapıldığını bildirdi.


Bu yıl Midyat Tapu Müdürlüğü'ne bağlı merkez, belde ve köylerin mevcut bilgi verileri, bilgisayar ortamına eksiksiz olarak aktarılacağını kaydeden Hazar,


"Yenileme çalışmalarımız sürecek. Bir arşiv memuru istihdam etmek, tüm personelin Tapu Müdürlüğü, bölge ve genel müdürlük nezdinde kısa ve uzun vadeli süreler ile eğitip kuruma faydalı ve yararlı kalifiye elemen kazandırmaktır. Midyat Tapu Müdürlüğü her konuda örnek müdürlük ve örnek personel ile standartları taşımak için çalışmalarımız sürecektir" dedi.


- MARDİN

Haber Yayın Tarihi: 05.01.2012 02:40 Kaynak: AASon Dakika

Canlı yayında "Elimde belgeleri var" deyip duyurdu: Koronavirüs korkutmaya yönelik bir virüs
Evden kaçtıktan 5 gün sonra bulunan 3 genç kız: Macera olsun diye yaptık Kütahya'da Tayland'dan dönen bir vatandaş koronavirüs şüphesiyle gözlem altına alındı