Mihalgazi'de 180 Aileye Kömür Yardımı - Son Dakika

Mihalgazi'de 180 Aileye Kömür Yardımı

08.09.2012 12:00
Mihalgazi'de 180 Aileye Kömür Yardımı, System.String[]

Mihalgazi ilçesinde, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca ihtiyaç sahibi 180 aileye toplam 270 ton kömür yardımı yapıldı.

Mihalgazi ilçesinde, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca ihtiyaç sahibi 180 aileye toplam 270 ton kömür yardımı yapıldı.

Vakıf yetkililerinden alınan bilgiye göre, kış mevsimi öncesi yakacak yardımları, ilçe merkezi ile köy ve beldelerde gerçekleştirildi.

Buralarda yaşayan ihtiyaç sahibi 180 aileye toplam 270 ton kömürün teslimatı tamamlandı.

Muhabir: Atila Ünal/ Sinan Balcıkoca

Yayıncı: Sedat Gök - ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mihalgazi'de 180 Aileye Kömür Yardımı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur İYİ Partili Ümit Özdağ: İstanbul İl Başkanımız Buğra Kavuncu FETÖ'cü, Meral Akşener'in haberi vardı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı