Mihalgazi ilçesinde sera yollarının onarımına başlandı - Son Dakika

Mihalgazi ilçesinde sera yollarının onarımına başlandı

05.05.2021 10:53
Mihalgazi ilçesinde sera yollarının onarımına başlandı, System.String[]

Eskişehir'in Mihalgazi ilçesinde kış şartları nedeniyle bozulan sera yolları onarılıyor.

Eskişehir'in Mihalgazi ilçesinde kış şartları nedeniyle bozulan sera yolları onarılıyor.

Seralara ulaşım sağlayan ve bozulmuş olan yollarda ilçe belediyesi tarafından kumlama ve düzenleme çalışması başlatıldı.

Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Güneş Akgün, yaptığı açıklamada, yolları çamurdan kurtarmak ve kumlamak için harekete geçtiklerini bildirdi.

Her zaman üreticinin ve çiftçinin yanında olduklarını belirten Akgün, "Belediyeye ait iş makineleri ve traktörlerle işe koyulan belediyemiz ekipleri, bir yandan yolları temizlerken bir yandan da kumlayıp tesviye ederek daha kullanışlı hale getiriyor." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mihalgazi ilçesinde sera yollarının onarımına başlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Bayram Altan'dan dikkat çeken çağrı: İsrailli yöneticiler uluslararası mahkemelerde yargılansınlar Prof. Bayram Altan'dan dikkat çeken çağrı: İsrailli yöneticiler uluslararası mahkemelerde yargılansınlar Bu akşamki maçın ardından Emre Belözoğlu dönemi sona eriyor Bu akşamki maçın ardından Emre Belözoğlu dönemi sona eriyor Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Patronu tarafından boğazına bıçak dayanarak cinsel saldırıya uğradı! Patronu tarafından boğazına bıçak dayanarak cinsel saldırıya uğradı! Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam nasıl şampiyon olur? İşte o ihtimaller Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vaka sayılarındaki azalmanın aldığımız tedbirlerle alakası yok Davutoğlu'ndan kendisine Davutoğlu'ndan kendisine "hain" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Konuşmak için aracıya ihtiyacımız yok Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı
Advertisement