Mihalıççık'ta Muhtarlara Kara Avcılığı Bilgilendirme Semineri - Son Dakika

Mihalıççık'ta Muhtarlara Kara Avcılığı Bilgilendirme Semineri

04.03.2016 14:59
Mihalıççık'ta Muhtarlara Kara Avcılığı Bilgilendirme Semineri, System.String[]

Eskişehir Milli Parklar Şube Müdürlüğü öncülüğünde, Jandarma Çevre Koruma Timi’nin de katılımıyla, Mihalıççık’ta bulunan mahalle muhtarlarına Kara Avcılığı bilgilendirme semineri düzenlendi.

Eskişehir Milli Parklar Şube Müdürlüğü öncülüğünde, Jandarma Çevre Koruma Timi'nin de katılımıyla, Mihalıççık'ta bulunan mahalle muhtarlarına Kara Avcılığı bilgilendirme semineri düzenlendi.

Mihalıççık Kaymakamı Yavuz Aslan'ın da katılım gösterdiği bilgilendirme seminerinde, Milli Parklar Eskişehir Şube Müdürlüğü Orman Mühendisi Özge Yaman, İlçe Jandarma Çevre Koruma Timi Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Cumali Arduç ve Merkez Avcılar Kulübü Başkanı Rıdvan Batır ilçe muhtarlarına, kara avcılığı kurallarından bahsetti. Av dönemi ve sonra kaçak avcılığın önüne geçmek adına kontrollerin yapılmasına da değinilen seminerde, av hayvanları için kullanılacak malzemeler muhtara aktarıldı.

Kara Avcılığı konusunda yapılan bilgilendirme seminerine ayrıca, Yunus Emre, Tepebaşı ve Mihalıççık Avcılar Kulüp üyeleri de katılım gösterdi. - ESKİŞEHİR

Mihalıççık'ta Muhtarlara Kara Avcılığı Bilgilendirme Semineri
Mihalıççık'ta Muhtarlara Kara Avcılığı Bilgilendirme Semineri
Mihalıççık'ta Muhtarlara Kara Avcılığı Bilgilendirme Semineri

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Mihalıççık'ta Muhtarlara Kara Avcılığı Bilgilendirme Semineri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Namibya'da seçimleri Adolf Hitler'le aynı ismi paylaşan siyasetçi kazandı Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü! Fahrizade suikastı ve Dağlık Karabağ konusu ele alındı Aşı açıklamalarıyla eleştiri oklarının hedefindeki Yıldız Tilbe yine esti gürledi: Asla vurulmayacağım Çebi, F.Bahçe'ye gideceği konuşulan Dorukhan ile ilgili konuştu: Oyuncumuzla büyük ölçüde anlaştık Son Dakika: İtalya'da günlük koronavirüs vefat sayısı 993 ile rekor kırdı Bilim Kurulu Üyesi Özlü, yeni korona tedbirlerinin işaretini verdi: Yılbaşında 4 günlük sokak kısıtlaması yapılabilir Koronavirüs denetiminden saklanmak için koltukların arasındaki gizli bölmeye sığındılar