Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi - Son Dakika

Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi

16.08.2020 15:47
Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi, System.String[]

Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Teşkilatı'nın 13'üncü olağan genel kurul toplantısı Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Teşkilatı'nın 13'üncü olağan genel kurul toplantısı Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi. Genel kurula, MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, MHP Muğla Eski Milletvekili Mehmet Erdoğan, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Burak Demirel, Ak Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Esnaf Odası Başkanı Celal Devrim, S.S. 152 Nolu Tariş Zeytinyağı Kooperatifi Başkanı Kamil Gül katıldı.

İzmir Muğla Milletvekili Hasan Kalyoncu başkanlığında oluşturulan genel kurul divanının yerini almasının ardından faaliyet raporu ve maliyet raporları okunarak ibra edildi.

"Her kurultayımız mana yüklüdür"

MHP Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy kongrede yaptığı konuşmada; "İstiklal için birlik, istikbal için dirlik kazanan Türkiye olacak şiarıyla 2023'ün lider ülke Türkiye'sini hazırlayacak ve 21. asrı Türk asrı yapacak olan büyük kurultayımız derin anlamlar taşıyan bir başlangıçtır. Kurultaylar biliyorsunuz ki Türk töresinin bir parçasıdır. Milliyetçi ülkücü hareketin kurultayları sıradan bir organizasyon olmayıp, içinde nice değerleri barındıran anlamlı toplantılardır. Her kurultayımız mana yüklüdür" dedi.

"Bu ittifak siyasi hesaplar üzerine kurulmadı"

Milliyetçi Hareket Partisi'nin siyasetini açık şeffaf bir şekilde yaptığına da değinen Ünlüsoy, "Bozuk bant gibi Cumhur İttifakı'nı sürekli hedef almakla vakit geçirenler gözlerden kaçmamaktadır. Onlar ne derse desin cumhur ittifakı ülkemiz üzerinde hesap yapanların oyunlarını bozmaya devam edecektir. Çünkü bu ittifak siyasi hesaplar ile kurulmamıştır. Bu nedenle Milliyetçi Hareket Partisi düşman ağzı ile siyaset yapanlara aldırmadan Türkiye düşmanlarının oyunlarını bozmaya devam edecektir" dedi.

Yeni yönetim

Mevcut Başkan Emin Nazmi Ünlüsoy'un oluşturduğu listede şu isimler yer aldı. Yönetim kurulu asil: Zafer Özkan, Özay Gezgin, Fevzi Akkoç, Cüneyt Akar, Savaş Ergül, Selmin Yücel, Filiz Sarı, Celal Eyidil, Zekeriya Demirtaş, Ramazan Güneş, Kamuran Direcikli, Mehmet Erol, Ali Öktür, Mehmet İncikan, Burak Demir, Kınal Özdemir, Aytınç Çıplak, Erkan Yiğit. - MUĞLA

Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi
Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi
Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi
Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi
Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi
Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi
Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Milas MHP'de Ünlüsoy güven tazeledi - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Çin hükümetinin koronavirüs salgınıyla ilgili yalanları bu belgeselde gün yüzüne çıkıyor Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Köpeğini 'fazla ekmek yiyor' diye öldürdü, bin 33 lira ceza kesildi Roma Zeki Çelik transferinde ısrarcı! İkinci teklifleri bile hazır 12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında Parkta dehşete düşüren olay! Sahibinin elinden kaçan köpek koruma altındaki geyiği öldürdü Selçuk Özdağ'a saldırı anına ilişkin görüntülerin ardından şüphelilerin ifadeleri de ortaya çıktı