Millet İttifakı Adayları Gazeteciler Cemiyeti'nde - Son Dakika

Millet İttifakı Adayları Gazeteciler Cemiyeti'nde

07.02.2019 16:29
Millet İttifakı Adayları Gazeteciler Cemiyeti'nde, System.String[]

Millet İttifakı'nın belediye başkan adayları, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya'yı ziyaret etti.

Millet İttifakı'nın belediye başkan adayları, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya'yı ziyaret etti.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Millet İttifakı'nın Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, Melikgazi Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu, Talas Belediye Başkan adayı Osman Haymana, Kocasinan Belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli ile partilerin il başkanları, Antınkaya'yı ziyaret etti.

Burada konuşan Altınkaya, tüm siyasi partilere kapılarının açık olduğunu, bütün adaylara yayınlarında yer vermeye çalıştıklarını dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş da bu seçimin iktidarı değiştirmeyeceğini, insanlara hizmet götürmeyi amaçladıklarını söyledi.

"Halk kimi kendine yakın görürse ona oyunu verecek" diyen Ataş, şöyle devam etti:

"İnşallah göreve geldiğimizde parti, ilçe ayrımı yapmadan insanımıza hizmet edeceğiz. Savaşa filan gitmiyoruz. Kimsenin burnu kanamadan bir seçim süreci atlatmayı diliyoruz. Seçimin sonunda kazananın Kayseri olmasını diliyoruz."

Melikgazi Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu da Kayseri'ye yenilik ve farklılık getirmek istediklerini vurguladı.

Dile getirdiği projelerin diğer başkan adaylarınca örnek alındığını savunan Karaoğlu, "Rol model olmak güzel bir şey. Ağırnas ve Mimar Sinan ile ilgili projelerimizi şimdi başkaları anlatıyor. Halbuki Ağırnas, yıllardır orada duruyordu. Eşit şartlarda yarışmıyoruz ve bir savaşa da gitmiyoruz. Çevreci bir anlayışla kadına, çocuğa ve toplumun tüm kesimlerine hizmet etmek istiyoruz." diye konuştu.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık da Kayseri'nin yeterli yatırımı alamadığını ve bunu yıllardır dile getirdiklerini belirterek, iktidarı eleştirdi.

Diğer adaylar da seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika Millet İttifakı Adayları Gazeteciler Cemiyeti'nde - Son Dakika


Son Dakika

Öksürük krizine giren Putin'in sağlık durumu hakkında bomba iddia: Kanser nedeniyle ameliyat oldu Oyuncu Öykü Çelik'in koronavirüs paylaşımı tepki çekti, apar topar kaldırdı Ford Otosan'ın Gölcük fabrikasındaki yüzlerce işçi evlerinde karantinaya alındı Ezber bozan araştırma: Koronavirüs olanların en az 6 ay boyunca hastalığa tekrar yakalanma olasılığı çok düşük Hercai dizisinin Nigar'ı İnci Şen, usta oyuncu Şener Şen'in kardeşi çıktı İçişleri Bakanlığı'ndan sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin açıklama: Kısıtlama yarın başlıyor "Ben polisim" diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı İngiliz perakende devleri Peacocks ve Jaeger iflas etti