Son Dakika Haberleri: Milletlerarası Antlaşmalar

Milletlerarası Antlaşmalar

5 gün önce

Türkiye'nin Gana ve Avrupa Komisyonu ile imzaladığı anlaşma ve anlaşmaya ilişkin değişiklikler onaylanarak Resmi Gazete'de yayımlandı.

Milletlerarası Antlaşmalar, System.String[]
Türkiye'nin Gana ve Avrupa Komisyonu ile imzaladığı anlaşma ve anlaşmaya ilişkin değişiklikler onaylanarak Resmi Gazete'de yayımlandı.

Nisan 2014'te imzalanan "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Gana Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Başta Terörizm ve Örgütlü Suçlar Olmak Üzere Ağır Suçlarla Mücadelede İşbirliği Anlaşması"na göre, iki ülke terör, organize suçlar, göçmen kaçakçılığı, insan ticareti ve uyuşturucuyla mücadele gibi çeşitli konularda iş birliği yapacak.

Öte yandan, Türkiye ile Avrupa Komisyonu arasında imzalanan "Türkiye İçin İstihdam, Eğitim ve Sosyal Politikalar Çok-Yıllı Eylem Programına Ait Finansman Anlaşması"na ilişkin 1 No'lu değişiklik onaylanarak Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, programın toplam tahmini maliyeti 276 milyon 588 bin 235 avro ve program için azami birlik katkısı 235 milyon 100 bin avro olarak belirlendi.FETÖ Sanığından Mahkeme Heyetine Tehdit Dolu Sözler: Sizi Yargılayacağız Beşiktaş'ın Sırp Yıldızı Adem Ljajic: Beşiktaş'a Gelmek Benim İçin Büyük Onur

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trafikte Yeni Yaya Kanununu Duyurdu Darüşşafaka Tekfen, CSKA Moskova'ya 80-75 Mağlup Oldu