Son Dakika Haberleri: Milletvekili Durmuşoğlu'ndan Cgc'ye Ziyaret

Milletvekili Durmuşoğlu'ndan Cgc'ye Ziyaret

8 ay önce

AK Parti Osmaniye Milletvekili ve adayı Mücahit Durmuşoğlu, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.

Milletvekili Durmuşoğlu'ndan Cgc'ye Ziyaret, System.String[]
AK Parti Osmaniye Milletvekili ve adayı Mücahit Durmuşoğlu, Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini (CGC) ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Durmuşoğlu, 24 Haziran seçimlerinin bugüne kadarki seçimlerin en önemlisi olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin halkın tercihi olduğunu dile getiren Durmuşoğlu, "AK Parti olarak hedefimiz güçlü parlamento, güçlü hükümettir. 16 yılda partimiz başarılı seçimler yaşadı. 24 Haziran'da yapılacak seçimler için Osmaniye'de büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Siyaset hizmet için yapılır. AK Parti olarak yaptıklarımız ve yapmayı planladığımız projelerimiz var. Sağlık alanında 600 yataklı devlet hastanesi büyük bir çalışma olacak. Hızlı tren projemiz devam ediyor. Şu anda Adana- Toprakkale arası yapılıyor." diye konuştu.

Durmuşoğlu, Osmaniye'de yürütülmesi planlanan Kültür Han Projesi, 12 bin 500 kişilik stadyum ve diğer projeler hakkında bilgi verdi.

CGC Başkanı, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir de Türkiye'nin önemli bir seçime hazırlandığını dile getirdi.


Sosyal medyada yapılan siyasi paylaşımlarda ölçülü olunması, hakaret içeren paylaşımlardan uzak durulması ve bu tür paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çeken Cihangir, şunları kaydetti:

"Seçim sürecinin seviyeli, centilmence geçmesini arzuluyoruz. Gergin ortam istemiyoruz. Yalan, yanlış paylaşımlar kimseye yakışmadığı gibi, bu tür paylaşımlar aynı zamanda kirliliğe sebep oluyor. Sosyal paylaşım sitelerinde insanlar birbirini kırıyor. İnternet haber sitelerinin bir sorumluğunun olması gerekiyor. Hakaretler içeren paylaşımlar oluyor. Bunlar iyi gidişat değil. Hepimiz Osmaniye'de yaşıyor ve yüz yüze bakıyoruz. Seçim biter, biz yine bu kentte yüz yüze bakarız. O yüzden kırıcılığa gerek yok. Tepkilerimiz olsa dahi bunu seviye sınırları çerçevesinde yapmalı kişilik haklarına saygılı olmak durumundayız."Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı