Milletvekili Karayel, Strazburg'da temaslarda bulundu - Son Dakika

Milletvekili Karayel, Strazburg'da temaslarda bulundu

28.11.2019 17:24
Milletvekili Karayel, Strazburg'da temaslarda bulundu, System.String[]

Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Strazburg'da Avrupa Parlamentosu üyeleri ile temaslarda bulundu.

Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Strazburg'da Avrupa Parlamentosu üyeleri ile temaslarda bulundu.

Karayel, yaptığı yazılı açıklamada, Avrupa Parlamentosu Genel Kurul çalışmalarını izlemek ve Avrupa Parlamentosu üyeleri ile temaslarda bulunmak üzere Strazburg'a gittiklerini belirtti.

Toplantıda Türkiye-AB ilişkileri başta olmak üzere, Barış Pınarı Harekatı, yargı reformu paketi ve TBMM çalışmaları gibi konuların ele alındığını dile getiren Karayel, ayrıca İspanya, Bulgaristan, Belçika, Birleşik Krallık, Hollanda, Almanya, Litvanya, Çekya, Fransa, Estonya, Hırvatistan, Lüksemburg, Avusturya, Romanya parlamenterleri ile görüşmelerde bulunduğunu ifade etti.

Ziyarete, AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar da katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Milletvekili Karayel, Strazburg'da temaslarda bulundu - Son Dakika


Son Dakika

'Sobayı yakan anne komşuya gitti', 2 çocuk yanarak can verdi Kardeşini 25 kez bıçaklayarak öldüren ağabey, tutuklandı Erol Bulut polis merkezinde şikayetçi sıfatıyla ifade verdi 90 yaş üzeri vatandaşlar evlerinde aşılanmaya başlandı, son 6 ayda Kovid-19 geçirenlere aşı yapılmayacak Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Oyuncu Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisine dahil oldu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya benzeyen vatandaş sosyal medyada gündem oldu! Espriler havada uçuşuyor Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor