Son Dakika Haberleri: Milletvekili Şükrü Nazlı: Yatırımlar Devam Ediyor, Yollar Tamamlanıyor

Milletvekili Şükrü Nazlı: Yatırımlar Devam Ediyor, Yollar Tamamlanıyor

3 yıl önce

Kütahya’ya yapılacak olan yatırımları yakından takip ederek sonuçlanması için çaba sarf eden AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, "Kütahya İl Özel İdaresi’nin 86 kilometre olan sıcak asfalt programı çabalarımızla 126 kilometreye çıkarıldı" diye konuştu.

Milletvekili Şükrü Nazlı: Yatırımlar Devam Ediyor, Yollar Tamamlanıyor, System.String[]
Kütahya'ya yapılacak olan yatırımları yakından takip ederek sonuçlanması için çaba sarf eden AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, "Kütahya İl Özel İdaresi'nin 86 kilometre olan sıcak asfalt programı çabalarımızla 126 kilometreye çıkarıldı" diye konuştu.

İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Üstün ve ETİ Maden İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Yaşar Bostancı'nın Kütaya'ya gösterdikleri teveccühle daha güzel projelere imza atacaklarını belirten Nazlı, "İller Bankası'ndan aldığımız destekle yıllardır çözüm bekleyen Tavşanlı- Balıköy yolunu Eti Maden Genel Müdürlüğü'nden aldığımız 5 milyon lira katkı ile birlikte Değirmenözü-Kızılcaören-Sevdiğin grup yolunu tamamlıyoruz" diyerek yolun biteceği müjdesini verdi.

"Bütün çabamız büyüyen ve gelişen Kütahya'nın her köşesini yatırımlarla donatarak geleceğe hazırlamak" diyen Nazlı, yatırımların ve gayretlerinin durmadan devam edeceğini belirleterek; "Yatırımlarımız Kütahya'mıza hayırlı olsun. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım'ın özel ilgisi ile projelerimiz devam edecek" ifadelerini kullandı. (EFE) - KÜTAHYA
Haber Yayın Tarihi : 02.09.2016 04:39 Kaynak: İHAMüslüm Filminin Yapımcısı Mustafa Uslu, Adalar'daki Faytonlarla İlgili İmamoğlu'na Çağrıda Bulundu Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin