Milletvekili Taşar'dan Ahlat Belediyesine ziyaret - Son Dakika

Milletvekili Taşar'dan Ahlat Belediyesine ziyaret

09.11.2019 16:08
Milletvekili Taşar'dan Ahlat Belediyesine ziyaret, System.String[]

AK Parti Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, Ahlat Belediyesini ziyaret etti.

AK Parti Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, Ahlat Belediyesini ziyaret etti.

Taşar'ı Ahlat Belediye Başkanı Abdulalim Mümtaz Çoban, belediye birim amirleri ve belediye meclis üyeleri karşıladı.

Belediye binasında bir süre ilçede yapılan yatırımlar hakkında istişare eden Taşar, yatırımların tamamlanmasıyla ilçenin önemli bir yere geleceğini söyledi.

Milletvekili olarak Ahlat için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirten Taşar, "Sayın Cumhurbaşkanımız Ahlat'ı çok önemsiyor. Bizler de çok önemsiyoruz. Çünkü Ahlat Türk-İslam kültürü bakımından çok önemli bir yer. Bu ilçenin daha çok kalkınıp hak ettiği konuma ulaşması için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz." dedi.

Başkan Çoban da ziyaretlerinden dolayı Taşar'a teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Milletvekili Taşar'dan Ahlat Belediyesine ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici