Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu - Son Dakika

Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu

29.09.2018 11:02

Milletvekili Tüfenkci kirve olduMALATYA - 64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci,kirve oldu.

Milletvekili Tüfenkci kirve oldu

MALATYA - 64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci,kirve oldu.

Malatya Barosu Avukatlarından Osman Aladağ'ın oğlu Murat Aladağ sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı.Murat Aladağ'ın kirvesi ise 64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci oldu.

Malatya'da bir otelde düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu Av. Osman Aladağ'ın konuklarıyla yakından ilgilendiği sünnet törenine,64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci'nin yanı sıra,AK Parti Malatya eski Milletvekili Cemal Akın, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz,AK Parti Yeşilyurt ilçe Başkanı Av. Muhammed Emin Yalçınkaya, Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han,Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Ertan Mumcu,Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Kırteke, Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce, Kızılay Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın, Milliyetçi Hareket Partisi Malatya eski il başkanı Ömer Faruk Kalı ile STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Sünnet Töreni sonrası Milletvekili Bülent Tüfenkci ile Av. Osman Aladağ program boyunca yakından ilgilendikleri konuklarını tek tek uğurladı.

Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu
Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu
Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu
Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Milletvekili Tüfenkci Kirve Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Eski HDP'li milletvekili Demir Çelik'in gri kategoride aranan terörist oğlu yakalandı 5 partiye 481 milyon TL'lik Hazine yardımı yapılacak! İşte partilerin alacağı tutarlar Depreme canlı yayında yakalanan İzlanda Başbakanı büyük korku yaşadı Boşanma aşamasındaki eşine çocuklarının gözü önünde kurşun yağdırdı Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı