Son Dakika Haberleri: Milletvekili Tunç Bayramı Memleketinde Geçirdi

Milletvekili Tunç Bayramı Memleketinde Geçirdi

3 ay önce

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'un, il merkezi, ilçe, belde ve köylerinde bayram ziyaretlerinde bulunduğu bildirildi.

Milletvekili Tunç Bayramı Memleketinde Geçirdi, System.String[]
AK Parti  Bartın  Milletvekili Yılmaz Tunç'un, il merkezi, ilçe, belde ve köylerinde bayram ziyaretlerinde bulunduğu bildirildi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan acıkmaya göre,  Kurban Bayramı ziyaretlerine arefe gününden itibaren başlayan Tunç,  Bartın şehir merkezindeki esnafı ziyaret ederek, esnafın ve alışveriş yapan vatandaşların bayramını kutladı.

Bartın şehir mezarlığında Kur'an tilaveti programına da katılan Tunç,  Bartın Valisi Nusret Dirim,  AK Parti İl Başkanı Hüseyin Manav ve il protokolüyle huzurevini ziyaret etti.

Bayram namazını doğduğu köyde kılan Tunç, akraba ve komşuları ile bayramlaştıktan sonra,  Bartın Valiliğinin bayramlaşma programına katıldı, aynı gün  Ulus ilçesinde teşkilat mensupları, esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Bayramın ikinci gününde ziyaretlerine  Kurucaşile ilçesinde devam eden Tunç, geleneksel "konat yemeği"ne katıld ve  Uğurlu, Meydan,  Karaman, Kanatlı köylerini ziyaret etti.

Amasra ilçesinde de  Amasra Belediye Başkanı  Emin Timur ve teşkilat mensupları ile bayramlaşan Tunç, Aydınlar köyünde esnafların bayramını kutladı, kıraathanede vatandaşlarla sohbet etti.

Bayramın üçüncü gününde Çubuklu köyünde 15 Temmuz Şehidi Mustafa Yaman'ın ailesini de ziyaret eden Tunç, şehit ailesi ile bayramlaştıktan sonra şehit Mustafa Yaman'ın kabrini ziyaret ederek dua etti.  Hasankadı ve  Kozcağız beldesinde bayram sofralarına konuk olan Tunç, Geriş köyünde, geleneksel karakucak güreşlerini izledi.

Bayramın son gününde  Abdipaşa beldesinde bayram ziyaretleri gerçekleştiren Tunç,  Abdipaşa  Belediye Başkanı Yaşar Dönmez ile Abdipaşalılarla bayramlaştı, bayram sofralarına konuk oldu.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Park Ettiği Yeri Unutan Sürücü, Aracını 20 Yıl Sonra Aynı Yerde Buldu Yıldız Tilbe'den Dinleyenleri Kendinden Geçiren Performans
Kırmızı Listedeki PKK'lı Hülya Eroğlu'nun Son Sözleri Ortaya Çıktı: Sıkışıp Kaldık