Son Dakika Haberleri: Milletvekili Tunç, Muhtarlarla Buluştu

Milletvekili Tunç, Muhtarlarla Buluştu

6 ay önce

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız beldesine bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

Milletvekili Tunç, Muhtarlarla Buluştu, System.String[]
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız beldesine bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

Milletvekili Tunç, belde belediyesi salonunda gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada, iktidarları döneminde beldeye büyük yatırımlar yaptıklarını söyledi.

2014'de temeli atılan Kışla Barajı'nın yıl sonuna, Kozcağız Barajı'nın da gelecek yıl tamamlanacağını ifade eden Tunç, "Böylece Kozcağız ve Bartın sel taşkınlarından korunmuş olacak, Kozcağız'ın arazileri de sulu tarıma kavuşacak." dedi.

Kozcağız beldesinde hükümet belediye uyumu ile önemli altyapı ve üst yapı çalışmaları gerçekleştirdiklerini ve beldeyi daha yaşanılabilir hale getirdiklerini de anlatan Tunç, şöyle devam etti:

"Kozcağız terminali, İmam Hatip Ortaokulu, Ahmetler Ortaokulu, Yuva Anaokulu gibi eğitim yatırımlarını Kozcağız'a kazandırdık. Şimdi de Kozcağız Endüstri Meslek Lisesi'ni ve Kozcağız Anaokulu'nu yatırım programına aldık. Kozcağız Stadı, Kozcağız Entegre Sağlık Merkezi, Kozcağız-Perşembe yolunu tamamladık. Kozcağız-Bartın arasında yapımına başlanacak duble yol da 110 milyon liraya ihale edildi ve yakında inşaatına başlanacak. Beldemize doğalgaz gelmesi için de gerekli çalışmaları başlattık."Ümit Karan, Birlikte Oto Galeri Açtığı Kardeşi Aykut Karan'ın İhanetine Uğradı Fuhuş İçin Buluştuğu Şahısları Elektro Şokla Gasp Eden Kadın Yakalandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan, Abdullah Gül'e Sert Eleştiri: Bu Harekete İhanet Etti