Son Dakika Haberleri: Milletvekili Uzer'den 'Afrin' Değerlendirmesi

Milletvekili Uzer'den 'Afrin' Değerlendirmesi

2 yıl önce

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Afrin’e yönelik yapılan Zeytin Dalı operasyonu ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Türkiye bu harekatı yapmasaydı, terör örgütü YPG/PYD’nin Akdeniz’e çıkması söz konusuydu" dedi.

Milletvekili Uzer'den 'Afrin' Değerlendirmesi, System.String[]
AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Afrin'e yönelik yapılan Zeytin Dalı operasyonu ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Türkiye bu harekatı yapmasaydı, terör örgütü YPG/PYD'nin Akdeniz'e çıkması söz konusuydu" dedi.

Milletvekili Uzer, sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede, "Türkiye bu harekatı yapmasaydı, terör örgütü YPG/PYD'nin Akdeniz'e çıkması söz konusuydu. Biz bunu asla kabul edemezdik. Bu harekatın sonucunda bu koridoru ÖSO ile beraber terör örgütünden arındıracağız" ifadelerini kullandı.

Türk Ordusu'na zafer için dua da eden Uzer, "Allah ordumuzu bu harekatta muzaffer kılsın. Allah yardımcıları olsun" ifadelerine yer verdi. - GAZİANTEP
Haber Yayın Tarihi : 21.01.2018 05:41 Kaynak: İHAİş Bulamayan Vatandaş, Belediye Binası Önünde Kendini Benzinle Yakarak Yaşamına Son Verdi Tacikistan'da, DEAŞ'lıların Bulunduğu Cezaevinde Kanlı İsyan: En Az 32 Kişi Öldü Yaşlı Adam, Camideki Kasadan Para Çalarken Suçüstü Yakalandı